Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Wszystkim pragnącym rozwinąć swoje kwalifikacje i tym, którzy planują zmienić profil zawodowy polecamy studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim. Są one propozycją dla osób, które chcą:

  • doskonalić się zawodowo,
  • zdobyć nową wiedzę i poszerzać horyzonty,
  • zaktualizować wiedzę,
  • przekwalifikować się i zwiększyć swoje możliwości.

Studia podyplomowe prowadzone na Uniwersytecie Szczecińskim gwarantują wysoki poziom dydaktyki, który zapewniają nie tylko naukowcy i nauczyciele akademiccy Uniwersytetu, lecz również zaproszeni do współpracy specjaliści - praktycy ściśle związani z poszczególnymi kierunkami.

W szerokiej ofercie Uniwersytetu Szczecińskiego znajdują się studia podyplomowe z obszaru nauk humanistycznych, ekonomicznych, społecznych i przyrodniczych. Do wyboru jest ponad 70 kierunków studiów. Daje to niepowtarzalną okazję wyboru interesującej ścieżki kariery i zapewnia wzrost konkurencyjności na rynku pracy.

Ujęte w ofercie uczelni propozycje studiów podyplomowych są powszechnie dostępne dla osób z wyższym wykształceniem (należy mieć dyplom studiów licencjackich bądź magisterskich). Po ich zakończeniu słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Rozwiń swoje kompetencje z profesjonalistami, wybierz studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim!