Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Wiosenna edycja Giełd Pracy na dwóch Wydziałach US!

Giełdy Pracy to doskonała możliwość spotkania się z pracodawcami i zadbania o swoją drogę zawodową już w czasie studiów.

Dlatego zapraszamy:

- do zgłaszania się na wstępne rozmowy rekrutacyjne, które odbywać się będą w trakcie Giełd – szczegóły >>

- na stoiska pracodawców, przy których swobodnie można porozmawiać np. o możliwościach odbywania praktyk/staży, warunkach pracy – szczegóły >>

- do udziału w warsztatach prowadzonych przez praktykówszczegóły >>

 

Z kim będzie można się spotkać?

   Lista wystawców dostępna jest tutaj >>

Co ze sobą zabrać?

 CV!!!! Najlepiej sprawdzone wcześniej przez doradców z Akademickiego Biura Karier US!

Czytaj więcej...

21 i 22 marca 2017 Giełdy Pracy! – warsztaty z praktykami

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty prowadzone przez praktyków. Liczba miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...

Już 21 i 22 marca 2017 Giełdy Pracy! - wstępne rozmowy rekrutacyjne

W czasie tej edycji będziecie mogli spotkać się z ponad 30 pracodawcami.

W tym samym czasie część z pracodawców prowadzić będzie wstępne rozmowy rekrutacyjne.

Nie musisz udawać się do siedziby firmy – możesz spotkać się z pracodawcą na swojej uczelni!

Wystarczy wypełnić formularz, a w nim wybrać pracodawcę, z którym chcesz się spotkać i załączyć swoje CV.

Zgłaszam się >>>

Na aplikacje czekamy do 13 marca 2017!

Czytaj więcej...

Wystawcy marcowych Giełd Pracy:

Program edukacyjny „Główka pracuje – Cleveres Köpfchen”

Program edukacyjny „Główka pracuje – Cleveres Köpfchen” umożliwia zdobycie dobrze płatnej pracy w Niemczech, w zawodzie pożądanym przez rynek.

Jest to inicjatywa Urzędu Pracy w Pasewalku, skierowana do osób, które chcą się uczyć zawodu, żyć i pracować w Niemczech.

Czytaj więcej...

Collegium Medyczne Medica

Collegium Medyczne Medica – szkoły z 10 letnim doświadczeniem w edukacji. Nowoczesna, profesjonalna i przyjazna edukacja!

Od 2006 roku prowadzimy szkoły medyczne, policealne, technika, szkoły zawodowe, licea. Kształcimy młodzież i dorosłych w formach szkolnych oraz na kursach.

Posiadamy uprawnienia szkół publicznych, pozytywną opinię Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie, pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Certyfikat jakości ISO 9001-2008.

Czytaj więcej...

IDEA HR Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

IDEA HR Doradztwo Personalne to nowa jakość usług dla firm, zwiększająca ich skuteczność działania poprzez:

- Rekrutacje

- Pracowników Tymczasowych

Czytaj więcej...

MAN Accounting Center Sp. z o.o.

MAN Accounting Center Sp. z o. o. świadczy usługi z zakresu księgowości, finansów, a także  zamówień i zakupów na potrzeby spółek produkcyjnych i sprzedażowych MAN Truck & Bus na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Rosji, Czech, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Węgier, Danii, Norwegii i Francji.

Centrum zostało nagrodzone tytułem Best SSC 2011, TOP Employers 2012 i ponownie TOP Employers 2013 oraz znalazło się dwukrotnie na liście TOP 100 Employers, a w grudniu 2015 otrzymało nagrodę Excellence in Continuous Improvement od organizacji SSON zrzeszającej firmy z branży SSC/BPO na całym świecie.

Czytaj więcej...

Infoludek.pl

Infoludek.pl, pierwszy portal w Szczecinie. Od 18 lat najpopularniejszy portal informacyjny w Szczecinie i zachodniopomorskim.

Nasza działalność skupia się na trzech obszarach: ogłoszenia praca i nieruchomości, informacje o wydarzeniach kulturalnych, promocja lokalnego biznesu. 

Czytaj więcej...

POCZTA POLSKA S.A.

POCZTA POLSKA S.A. - Narodowy Operator Pocztowy

 

Czytaj więcej...

Grupa TOM

Grupa TOM to ponad 250 pracowników zatrudnionych w ramach 5 spółek, które specjalizują się we wszelkich wariantach nowoczesnego recyklingu na wszystkich jego etapach, produkcji zbrojeń budowlanych oraz przede wszystkim w wyspecjalizowanym handlu surowcami wtórnymi na rynku krajowym i międzynarodowym.

Dzięki najwyższym umiejętnościom i doświadczeniu naszego zespołu przez przeszło 25 lat działalności udało nam się wypracować pozycję lidera w naszej branży. W związku z nieustannym rozwojem i poszukiwaniem nowych rynków poszerzamy nasz zespół i chcemy tego dokonać poprzez nabór najlepszych studentów i absolwentów szczecińskich uczelni.

Czytaj więcej...

Adecco

Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego. W Polsce posiada ponad 50 biur świadczących usługi w postaci pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałych. Adecco daje możliwości wzbogacenia swoich umiejętności, postępu w karierze oraz zdobycia doświadczenia.

Czytaj więcej...

Inkubatory AIP - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Inkubatory AIP to praktyczna szkoła robienia biznesu. W Polsce od 2004 roku, a w Szczecinie już od 6 lat, pomagamy osobom chcącym założyć swoją firmę, zacząć legalnie prowadzić własny biznes bez zbędnych kosztów i ryzyka. Dzięki współpracy z Inkubatorami, każda osoba może zacząć swoją przygodę z biznesem, bez konieczności rejestracji własnej działalności oraz otrzymać niezbędne wsparcie, tak bardzo potrzebne na początku.

Czytaj więcej...

Bp Polska Services sp. z o.o.

 

BP - jeden z największych w świecie koncernów prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliwowych.

Rozwijamy talenty naszych pracowników i lansujemy najlepszych!  20% pracowników centrali debiutowało na stacjach BP.

95% naszych kierowników zaczynało swoją karierę jako sprzedawca.

Czytaj więcej...

ANIMEX Foods sp. z o.o. sp.k

Animex Foods jest największą na polskim rynku firmą mięsną, specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych.

Firma od lat przoduje w eksporcie mięsa na rynki zagraniczne, pozostając niekwestionowanym liderem w swojej branży. Animex Foods to także największy pracodawca w branży mięsnej. Posiada zakład pierzarski i 8 zakładów mięsnych, rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Od 1999 roku przynależy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, który stoi za sukcesem takich marek jak: Smithfield, Farmland, Armour, John Morrell oraz Gwaltney.

Czytaj więcej...

LSJ HR Group

LSJ HR Group to lokalna firma rekrutacyjna, która współpracuje z największymi pracodawcami na Pomorzu Zachodnim. Każdego dnia rekrutujemy do pracy stałej m.in. w Szczecinie, Stargardzie, Gryfinie, Goleniowie, Policach. Mamy też oferty prac sezonowych, głównie w Wielkiej Brytanii i Norwegii. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przedstawić Ci ciekawą propozycję pierwszego zatrudnienia, praktyki lub stażu! I co ważne: nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne!

Czytaj więcej...

PZU S.A.

 

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU.


PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.

Czytaj więcej...

METRO SERVICES PL

METRO SERVICES PL to jedno z międzynarodowych centrów usług wspólnych działających w ramach Grupy METRO, globalnego lidera handlu detalicznego, działającego na terenie Europy oraz Azji.

Metro Services zajmuje się obsługą procesów finansowo-księgowych z zakresu m. in. księgi głównej, środków trwałych, należności. Rozwijamy się prężnie w Szczecinie od 2012 roku. Do tej pory zatrudniliśmy już ponad 230 pracowników.

Czytaj więcej...

Randstad Polska Sp. z o.o.

Randstad Polska (część holenderskiego Randstad Holding) jest jedną z największych na polskim rynku agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Skutecznie wspieramy przedsiębiorców w doborze i zatrudnieniu personelu tymczasowego, rekrutacjach pracowników stałych, w tym specjalistów z dziedziny finansów, informatyki i inżynierii oraz outsourcingu procesów rekrutacyjnych, administracji wynagrodzeniami i dokumentacją kadrową.

Czytaj więcej...

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Firma jest częścią ManpowerGroup, lidera innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku pracy.

Usługi Manpower w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

 

Czytaj więcej...

DCC GRYGORCEWICZ Development Consulting Coaching

DCC Grygorcewicz Development Consulting Coaching jest szczecińską firmą konsultingowo-szkoleniową. Pomagamy firmom produkcyjnym i usługowym w efektywnym rozwoju kompetencji kadry menedżerskiej. Wzmacniamy efektywność liderów i zespołów poprzez projekty rozwojowe obejmujące diagnozę i ocenę kompetencji, warsztaty szkoleniowe oraz coaching menedżerski i zespołowy. Specjalizujemy się w tematyce zarządzania, przywództwa, budowania zespołów, zaangażowania oraz coachingu w organizacji.
Zapraszamy do kontaktu www.dcc-grygorcewicz.pl 

Czytaj więcej...

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, świadczący zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej i rynków finansowych. Bank ING to członek międzynarodowej grupy ING, która zatrudnia obecnie 100 tysięcy pracowników o działa w ponad 50 krajach na całym świecie, zarządzając aktywami ponad 85 milionów klientów

Czytaj więcej...

Genpact Poland Sp. z o. o.

Genpact jest liderem na rynku procesów biznesowych oraz rozwiązań technologicznych. Firma jest spółką notowaną na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Działamy od ponad 12 lat, zatrudniając ponad 60,500 pracowników na całym świecie. Zarządzamy procesami dla wielu przedsiębiorstw, świadcząc usługi m.i. w zakresie: finansów, księgowości, bankowości, logistyki, obsługi klienta oraz konsultingu.

Czytaj więcej...

Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o.

Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o. to firma produkcyjna działająca w branży medycznej, należąca do duńskiej grupy Ferrosan MD Holding A/S. Firma rozwija i wytwarza innowacyjne urządzenia medyczne wykorzystywane w dziedzinie chirurgii i diagnostyki. 

Czytaj więcej...

ROHLIG SUUS Logistics SA/o Szczecin

W ROHLIG SUUS Logistics SA zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw.
W portfelu obsługiwanych przez nas firm znajdują się regularne i multiproduktowe kontrakty z liderami rynku.

Jesteśmy jedną z największych firm logistycznych w Polsce. Od ponad 20 lat zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw.

Czytaj więcej...

Akademickie Centrum Kształcenia Językowego

Akademickie Centrum Kształcenia Językowego zajmuje się nauczaniem i promowaniem języków obcych oraz kultur innych narodów. Pomyślane zostało jako największe centrum kursów i egzaminów języków obcych na Pomorzu Zachodnim. ACKJ zostało powołane przez Uniwersytet Szczeciński (US) i jest autonomiczną jednostką międzywydziałową w strukturze organizacyjnej Uniwersytetu, działa od września 2007.

Czytaj więcej...

AVIVA Sp. z o. o I Odział w Szczecinie

 

Renomowana i stabilna firma zajmująca się kompleksową sprzedażą usług takich jak: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe, programy dla dzieci, programy oszczędzania na emeryturę, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia podróżne.

Wysoka jakość obsługi klienta, sprawna likwidacja szkód i wypłata świadczeń oraz programy wspierające rodziny - to tylko niektóre z atutów Avivy, za jakie doceniają nas klienci, dziennikarze i niezależni eksperci.

Czytaj więcej...

UniCredit Business Integrated Solutions

UniCredit Business Integrated Solutions to globalna spółka usługowa grupy UniCredit, świadcząca usługi w obszarze teleinformatyki (ICT), Back Office i Middle Office, obsługi nieruchomości, bezpieczeństwa oraz zakupów. UniCredit Business Integrated Solutions zatrudnia ponad 10 600 pracowników i koordynuje działania w 11 krajach: w Austrii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Czechach, Rumunii, Słowacji, na Węgrzech, w USA (Nowy Jork) oraz w Singapurze. W Polsce obecni jestesmy w Szczecinie, Warszawie i Łodzi, zatrudniając w sumie ok. 650 osób.

Czytaj więcej...

Diebold Nixdorf

Dostarczamy rozwiązania i usługi w dziedzinie technologii płatności dla banków i firm handlowych. Nasza baza zainstalowanych urządzeń wynosi ponad dwa miliony bankomatów i systemów kasowych. W Polsce prowadzimy swoją działalność od 1990 roku. Nasze Centra Obsługi Klienta są zlokalizowane w Warszawie i Szczecinie. Zatrudniamy w nich ponad 650 specjalistów, którzy obsługują klientów w 19 językach.

Czytaj więcej...

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z.o.o.

Firma AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. jest najbardziej doświadczoną na Ziemi Zachodniej i jedną z pierwszych w Polsce profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku doradzamy firmom w zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy nie tylko trafnie oceniają potrzeby kadrowe firm, ale także dobierają kompetentne osoby do określonych stanowisk pracy. Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, czego dowodem są setki projektów zrealizowanych na zlecenie przedsiębiorstw z całego kraju.

Czytaj więcej...

Amazon

Stronę internetową Amazon.com uruchomiono w lipcu 1995 r. Firma wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, a nie na konkurencji, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe. Amazon jako pierwszy na świecie zaoferował m. in. następujące produkty i usługi: opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, Amazon Web Services, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, TV Fire i Amazon Echo.

Amazon zatrudnia na świecie już ponad 240 tysięcy pracowników i nieustannie rekrutuje.

Czytaj więcej...

Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Szczecinie

Jednostki OHP realizują  zadania w zakresie prowadzenia szkoleń zawodowych zgodnie z potrzebami rynku pracy, prowadzenia poradnictwa i informacji zawodowej, prowadzenia pośrednictwa pracy, badania i diagnozowania lokalnego rynku usług edukacyjnych i rynku pracy.

 

 

Czytaj więcej...

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Od 20 lat zaliczamy się do najaktywniejszych firm rekrutacyjnych na Pomorzu Zachodnim. Rekrutujemy dla kilkuset pracodawców, dla których zarządzanie personelem i dobór kadr to priorytety.

Czytaj więcej...

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Szczecin

 

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct (PIE ED) - Szczecin jest prowadzony przez Sekretariat do spraw Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego i funkcjonuje od początku 2013 r.

PIE ED daje mieszkańcom Szczecina oraz regionu Pomorza Zachodniego szansę na korzystanie z bezpłatnych usług europejskiej sieci Europe Direct będącej swoistym łącznikiem obywateli z instytucjami europejskimi.

 Do zadań Punktu należy integracja Polski z Unią Europejską.

Czytaj więcej...

State Street Bank

State Street Bank to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działający na całym świecie – firma działa od 1792 roku i posiada 29 lokalizacji na całym świecie. W Polsce jesteśmy od 2007 roku.

W naszych biurach w Krakowie i Gdańsku pracuje już ponad 3000 pracowników, którzy świadczą szereg usług z zakresu obsługi inwestycji finansowych. Oferujemy pracę z widokiem na szybki rozwój osobisty i zawodowy, w przyjaznej atmosferze międzynarodowego środowiska.

Czytaj więcej...

Pazim Sp. z o.o.

Hotel Radisson Blu w Szczecinie wchodzi w skład Grupy Hotelowej Carlson Rezidor, która jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci hotelarskich na świecie. Hotel Radisson Blu w Szczecinie położony jest w samym sercu miasta i stanowi czołówkę szczecińskiego rynku hotelarskiego. Dysponuje 369 pokojami o zróżnicowanym standardzie, w tym 10 apartamentami z jedną bądź dwoma sypialniami. Ponadto hotel dysponuje 10 salami konferencyjnymi, dwoma restauracjami i dwoma barami.

Zadaniem pracowników hoteli Radisson Blu jest nie tylko sprostanie potrzebom gości, ale także przewyższenie i wyprzedzenie ich oczekiwań zgodnie z „Gwarancją 100% Satysfakcji Gościa” oraz dewizą „Yes, I Can!”.

Czytaj więcej...

CenEA, Centrum Analiz Ekonomicznych

CenEA, Centrum Analiz Ekonomicznych, jest niezależną fundacją naukowo-badawczą, której celem jest:

- dostarczanie najwyższej jakości badań efektów polityki społeczno-gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem Polski,

- wspieranie efektywnych rozwiązań opartych na danych społeczno-gospodarczych,

 - promowanie niezależnego środowiska badawczego i współpracy z najzdolniejszymi polskimi ekonomistami pracującymi w Polsce i za granicą,

- rozwój debaty publicznej w Polsce.

Czytaj więcej...

Coloplast Business Centre

Coloplast opracowuje produkty i usługi, które ułatwiają życie osobom z bardzo osobistymi i intymnymi dolegliwościami. Współpracując ściśle z użytkownikami naszych produktów tworzymy rozwiązania, które wychodzą naprzeciw ich szczególnym potrzebom. Nasza działalność obejmuje opiekę stomijną i urologiczną oraz leczenie ran i pielęgnację skóry. Działamy na całym świecie i zatrudniamy ponad 10 000 osób.

Czytaj więcej...

Arvato Polska

Arvato Polska wchodzi w skład grupy Arvato AG, która jest częścią międzynarodowego koncernu medialnego Bertelsmann SE & Co.KGaA.

 

Od roku 1994, jako pionier outsourcingu w Polsce, świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie 3 grup rozwiązań:

Czytaj więcej...

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

ANTIDOTUM® Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku od 2003 roku. Prowadzimy działalność w zakresie kompleksowej obsługi klienta pod względem zarządzania personelem oferując m.in. usługi doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, leasingu pracowniczego, consultingu oraz outsourcingu BHP.

Czytaj więcej...

Salling Group

Salling Group (poprzednio Dansk Supermarked Group) to największa duńska firma z branży handlu detalicznego, do której należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Føtex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. We wrześniu 2013 roku utworzyliśmy Centrum Usług Wspólnych – wielofunkcyjną jednostkę zarządzającą finansami i wszelkimi procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie.

Czytaj więcej...

Poncyljusz i Radź Grupa Doradczo–Księgowa

Działamy na rynku od 1989 roku. Początkowo funkcjonowaliśmy jako typowe biuro rachunkowe stopniowo rozszerzając działalność. Obecnie oferując outsourcing w zakresie księgowości, kadr i płac a także usługi doradztwa podatkowego, obsługujemy ok. 250 firm wszystkich branż. Wśród nich jest wiele podmiotów zagranicznych.

Czytaj więcej...

Centrum Szkoleniowe Monika Gielar

Centrum Szkoleniowe Monika Gielar powstało w 2005 r. Główną działalnością naszej firmy jest organizacja i przeprowadzanie kursów zawodowych, warsztatów, wykładów i treningów interpersonalnych. 


Specjalizujemy się przede wszystkim w realizacji kursów zawodowych z zakresu budownictwa, opieki nad osobami zależnymi, kosmetyki, kroju i szycia, administracji oraz kursów komputerowych.

Czytaj więcej...

DGS Business Services Sp. z o. o.

W efekcie dynamicznego rozwoju DGS Poland, w kwietniu 2015 roku powstała w Szczecinie nowa spółka DGS Business Services, która świadczy usługi w zakresie księgowości, IT,  zapewnienia jakości i rozwoju oprogramowania dla firm należących do światowej grupy Wiliam Demant (WD). W nowej spółce pracuje obecnie ponad 180 osób.

W ciągu roku firma planuje zatrudnić łącznie kolejnych 50  księgowych, specjalistów IT i ds. rozwoju oprogramowania, a także ekspertów ds. jakości.

Czytaj więcej...