Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

W Giełdach Pracy w listopadzie 2016 r. udział wzięli:

Lastminute.com group

Jesteśmy międzynarodową grupą kapitałową, pośród światowych liderów w branży turystycznej działającej online. Do naszej grupy należą lastminute.com, Bravofly, Rumbo, Volagratis oraz Jetcost. 

W związku z dodaniem do portfolio serwisu WAYN.com, którego siedziba operacyjna znajduje się w Szczecinie, rozpoczęliśmy rozwój naszej działalności na rynku polskim.

Czytaj więcej...

Interglobus-Tour sp.j.

Firma Interglobus istnieje na rynku od 1998 r. ale pierwsze doświadczenia w transporcie osób zdobywaliśmy już prawie 20 lat temu. A obecnie jesteśmy niekwestionowanym liderem w autokarowym przewozie osób w naszym regionie. Dysponujemy najmłodszą i najlepiej wyposażoną flotą kilkudziesięciu komfortowych autobusów, busów, minibusów oraz samochodów osobowych w Zachodniopomorskim. Srebrne Mercedesy z logo Follow me! stały się w Szczecinie symbolem komfortu i wysokiej jakości usług.

Czytaj więcej...

Amazon

Stronę internetową Amazon.com uruchomiono w lipcu 1995 r. Firma wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, a nie na konkurencji, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe. Amazon jako pierwszy na świecie zaoferował m. in. następujące produkty i usługi: opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, Amazon Web Services, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, TV Fire i Amazon Echo.

Amazon zatrudnia na świecie już ponad 240 tysięcy pracowników i nieustannie rekrutuje.

Czytaj więcej...

AVIVA Sp. z o. o I Odział w Szczecinie

 

Jesteśmy firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.  

Należymy do pionierów i liderów rynku ubezpieczeń.

Oferujemy nowoczesne produkty ubezpieczeniowe i finansowe.

Pomnażamy klientom oszczędności, ubezpieczamy życie, zdrowie i majątek

Czytaj więcej...

PZU S.A.

 

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU.


PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.

Czytaj więcej...

Towarzystwo Wiedzy i Przedsiębiorczości

 

Tworzenie warunków rozwoju dla osób na rynku pracy i wspieranie instytucji, organizacji i przedsiębiorstw w rozwoju i współpracy na rzecz społeczeństwa, kultury, zdrowia i aktywności sportowej.

Czytaj więcej...

Gavis

Nasza firma powstała w 2007 roku w Polsce. Misją GAVIS jest świadczenie usług w wyspecjalizowanych branżach dla osób, firm, organizacji i instytucji w zakresie:

- grafiki i reklamy GRAFEEL

- podróży rozwojowych ALANDER

Czytaj więcej...

Centrum Wdrożeń

Misją naszej firmy  jest bycie krajowym liderem, która prowadzi działalność doradczą i usługową. Proponujemy bogatą ofertę, która jest dostosowana do aktualnego zapotrzebowania na rynku. Nasz obszar działania zawiera wdrożenia informatyczne, HR, ubezpieczeniowo-zdrowotne, efektywności energetycznej, ochrony danych. Chcemy w profesjonalny sposób przekazać naszym odbiorcom naszą zdobytą wiedzę  i doświadczenie poprzez  szkolenia, opracowywania, konsultacje, doradztwo.

Czytaj więcej...

Akademia Sztuki Życia

Nasza instytucja zajmuje się rozwojem zawodowym i osobistym, który budowany jest w oparciu o współpracę z firmami i instytucjami w Polsce, jak i za granicą. 

Wspólnie z innymi instytucjami, współprowadzimy Akademię Rozwoju, w której realizujemy programu rozwojowe tj.:
• Akademia Kompetencji
• Akademia Zdrowia i Sportu
• Akademia Sztuki Życia
• Akademia Pełnosprawności.

Czytaj więcej...

Polski Klaster Żeglarski

Zakres działalności Klastra Żeglarskiego:

  1. rozwój polskiego przemysłu oraz turystyki morskiej i śródlądowej, poszerzanie rynku pracy w tych działach gospodarki;
  2. propagowanie żeglarstwa sportowego i rekreacyjnego oraz działanie na rzecz jego rozwoju;
  3. rozwój uczelni oraz szkół technicznych i morskich. Rozwój turystyki, w szczególności turystyki i rekreacji wodnej;
  4. stymulowanie wzrostu społeczno-gospodarczego na terenie województwa zachodniopomorskiego dzięki współpracy z instytucjami naukowymi, poprzez transfer wiedzy w ramach prac B+R.

    Czytaj więcej...

Koło Naukowe Ekonomii Aktywni Studenci

 

Jesteśmy młodymi, kreatywnymi studentami – którzy odważnie chcą podejmować wyzwania współczesnego świata i zjednoczonej Europy.

Nie zamierzamy tylko marzyć o lepszej przyszłości.

 

Wiemy, że dzięki naszej aktywności możemy budować ją sami.

Dlatego założyliśmy KNE AS!!!

Czytaj więcej...

State Street Bank

State Street Bank to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działający na całym świecie – firma działa od 1792 roku i posiada 29 lokalizacji na całym świecie. W Polsce jesteśmy od 2007 roku.

W naszych biurach w Krakowie i Gdańsku pracuje już ponad 3000 pracowników, którzy świadczą szereg usług z zakresu obsługi inwestycji finansowych. Oferujemy pracę z widokiem na szybki rozwój osobisty i zawodowy, w przyjaznej atmosferze międzynarodowego środowiska.

Czytaj więcej...

UPC Polska Sp. z o.o.

 

UPC Polska należy do największego międzynarodowego operatora telewizji kablowej na świecie - Liberty Global.

W Polsce UPC niezmiennie jest liderem cyfrowych usług kablowych (Internet, telewizja, telefon), proponując najlepsze rozwiązania dla Klientów zarówno Indywidualnych, jak i Biznesowych.

 

Czytaj więcej...

Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o.

Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o. jako Spółka powstała z inicjatywy Gminy Miasto Szczecin, skupia swoje działania na aktywnym wspieraniu zarówno przedsiębiorczości i samozatrudnienia jak i konkurencyjności regionalnego biznesu. Fundamentalną działalność Spółki stanowią poręczenia na zabezpieczenie kredytów bądź pożyczek zaciąganych przez mikro, małych i średnich przedsiębiorców zarejestrowanych lub/i prowadzących działalność na terenie Gminy Miasto Szczecin oraz w gminach bezpośrednio z nią graniczących. Przedmiotowe wsparcie, poprzez optymalizowanie możliwości dostępu do zewnętrznych źródeł finansowania, stymuluje rozwój gospodarczy Naszego Regionu, prowadząc tym samym do umocnienia jego pozycji w skali całego kraju.

Czytaj więcej...

Diebold Nixdorf

Diebold Nixdorf jest czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności w Europie i na świecie. Zajmujemy obecnie 1. miejsce pod względem liczby zainstalowanych systemów kasowych oraz liczby zainstalowanych bankomatów w Europie. 

Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych, takich jak technologia biometrycznego uwierzytelniania transakcji "Finger Vein" czy płatnicze technologie zbliżeniowe. 

Czytaj więcej...

Animex Foods Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K.

ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury, czy Morlinki. To największy  producent  i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce.  Animex posiada zakłady produkcyjne w Ostródzie, Starachowicach, Ełku, Szczecinie, Suwałkach, Opolu, Iławie i Dębicy.

Czytaj więcej...

ROHLIG SUUS Logistics SA/o Szczecin

W ROHLIG SUUS Logistics SA zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw.
W portfelu obsługiwanych przez nas firm znajdują się regularne i multiproduktowe kontrakty z liderami rynku.

Jesteśmy jedną z największych firm logistycznych w Polsce. Od ponad 20 lat zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw.

Czytaj więcej...

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Grupa Azoty to zwieńczenie długiej historii polskiego przemysłu chemicznego. Dziś jest to największy w Polsce i jeden z największych w Europie koncern chemiczny oferujący rozpoznawalne marki nawozów, tworzyw, alkoholi OXO, plastyfikatorów i pigmentów. Nasz kapitał to nie tylko umiejętne łączenie tradycji i nowoczesnych rozwiązań, ale przede wszystkim ludzie, którzy są najcenniejszym bogactwem naszej firmy.

 

Czytaj więcej...

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.

IDEA HR Doradztwo Personalne to nowa jakość usług dla firm, zwiększająca ich skuteczność działania poprzez:

- Rekrutacje

- Pracowników Tymczasowych

Czytaj więcej...

One Globe Travel

One Globe Travel zajmuje się organizacją wyjazdów do Stanów Zjednoczonych w ramach trzech programów wymiany kulturowej: Summer Work/Travel Exchange Visitor Program (powszechnie znanym jako Work and Travel), Camp USA oraz Internship USA. Oferta firmy skierowana jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych z całej Polski.

W ciągu 5 lat funkcjonowania One Globe Travel stał się liderem w swoim segmencie rynku, dzięki swojemu indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do każdego uczestnika oraz wyjątkowo szerokiej i zróżnicowanej ofercie.

Czytaj więcej...

Polska Fundacja Przedsiębiorczości

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) z siedzibą w Szczecinie funkcjonuje od 1997 roku i jest instytucją ukierunkowaną na pomoc w tworzeniu i rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w całej Polsce ze szczególnym uwzględnieniem firm z obszaru Polski Północno-Zachodniej.

Czytaj więcej...

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Od 20 lat zaliczamy się do najaktywniejszych firm rekrutacyjnych na Pomorzu Zachodnim. Rekrutujemy dla kilkuset pracodawców, dla których zarządzanie personelem i dobór kadr to priorytety.

Czytaj więcej...

Kabel – Technik – Polska Sp. z o.o.

Firma Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o., która wchodzi w skład grupy kapitałowej PKC Group w swoich działaniach, koncentruje się na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów, maszyn budowlanych i autobusów dla branży transportowej oraz energetycznej.

Czytaj więcej...

Deloitte

Deloitte to różnorodność: ludzi, usług i branż.
244 400
specjalistów w 150 krajach. W Polsce 2200 osób w 9 miastach: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin i Rzeszów.
Doradzamy biznesowo w zakresie: audytu, konsultingu strategicznego i technologicznego, doradztwa podatkowego, prawnego oraz finansowego.

Czytaj więcej...

Grupa TOM

Ponad 25-lat działalności. Lider na rynku pozysku i przerobu surowców wtórnych. Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw w zakresie gospodarki odpadami. Firma posiadająca swoją centralę w Szczecinie oraz oddziały w 7 innych miastach Polski zachodniej. W ramach Grupy TOM działa zakład produkcji zbrojeń budowlanych.

Czytaj więcej...

LSJ HR Group

 

LSJ HUMAN RESOURCES GROUP

 - rekrutujemy i doradzamy firmom i pracownikom od 14 lat

 - współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami w regionie

 - dysponujemy doświadczonym zespołem rekruterów i konsultantów

Czytaj więcej...

Inkubatory AIP - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Inkubatory AIP to praktyczna szkoła robienia biznesu. W Polsce od 2004 roku, a w Szczecinie już od 6 lat, pomagamy osobom chcącym założyć swoją firmę, zacząć legalnie prowadzić własny biznes bez zbędnych kosztów i ryzyka. Dzięki współpracy z Inkubatorami, każda osoba może zacząć swoją przygodę z biznesem, bez konieczności rejestracji własnej działalności oraz otrzymać niezbędne wsparcie, tak bardzo potrzebne na początku.

Czytaj więcej...

AIESEC SZCZECIN

AIESEC to międzynarodowa organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 68 lat realizuje programy wymiany międzynarodowej. W ramach swojej działalności prowadzimy m.in. program praktyk profesjonalnych - Global Talent, który umożliwia młodym ludziom zdobycie umiejętności przydatnych w kształtowaniu przyszłej kariery. Praktyki trwają od 6 tygodni do 18 miesięcy - Ty decydujesz, gdzie, na jak długo jedziesz i w jakim obszarze chcesz pracować.

Czytaj więcej...

Audit Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Firma AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. jest najbardziej doświadczoną w województwie lubuskim i jedną z pierwszych w Polsce profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku doradzamy firmom w zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy nie tylko trafnie oceniają potrzeby kadrowe firm, ale także dobierają kompetentne osoby do określonych stanowisk pracy. Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, czego dowodem są setki projektów zrealizowanych na zlecenie przedsiębiorstw z całego kraju.

Czytaj więcej...

Poncyljusz i Radź Grupa Doradczo–Księgowa

Działamy na rynku od 1989 roku. Początkowo funkcjonowaliśmy jako typowe biuro rachunkowe stopniowo rozszerzając działalność. Obecnie oferując outsourcing w zakresie księgowości, kadr i płac a także usługi doradztwa podatkowego, obsługujemy ok. 250 firm wszystkich branż. Wśród nich jest wiele podmiotów zagranicznych.

Czytaj więcej...

POCZTA POLSKA S.A.

POCZTA POLSKA S.A. - Narodowy Operator Pocztowy

 

Czytaj więcej...

Genpact Poland Sp. z o. o.

Genpact jest liderem na rynku procesów biznesowych oraz rozwiązań technologicznych. Firma jest spółką notowaną na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Działamy od ponad 12 lat, zatrudniając ponad 60,500 pracowników na całym świecie. Zarządzamy procesami dla wielu przedsiębiorstw, świadcząc usługi m.i. w zakresie: finansów, księgowości, bankowości, logistyki, obsługi klienta oraz konsultingu.

Czytaj więcej...

RADIOMETER SP. Z O.O.

Radiometer, część amerykańskiej korporacji Danaher, to światowy lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji zaawansowanych technologicznie analizatorów krwi w dziedzinie gazometrii, elektrolitów i metabolitów. Firma posiada wysoką pozycję na rynku medycznym, jej roczne obroty to ponad 700 milionów USD. W Stargardzie działa zakład produkcyjny zatrudniający obecnie ponad 270 osób oraz odrębny dział R&D, bezpośrednio współpracujący z centralą w Danii.

Czytaj więcej...

DCC GRYGORCEWICZ Development Consulting Coaching

DCC Grygorcewicz Development Consulting Coaching jest szczecińską firmą konsultingowo-szkoleniową. Pomagamy firmom z naszego regionu w skutecznym  rozwoju kompetencji kadry menedżerskiej i sprzedażowej. Wzmacniamy efektywność liderów i zespołów poprzez projekty rozwojowe obejmujące diagnozę kompetencji, warsztaty szkoleniowe oraz coaching menedżerski i zespołowy. Specjalizujemy się w tematyce zarządzania, przywództwa, budowania zespołów, sprzedaży oraz coachingu w organizacji.

Czytaj więcej...

Focus Group Luiza Prałat

 

Focus Group jest częścią międzynarodowej korporacji działającej ściśle w obszarze marketingu bezpośredniego.

Jako firma marketingowo–sprzedażowa reprezentujemy jednego z międzynarodowych Klientów.

To, co wyróżnia nas spośród innych firm, to:

Czytaj więcej...

Arvato Polska

Arvato Polska wchodzi w skład grupy Arvato AG, która jest częścią międzynarodowego koncernu medialnego Bertelsmann SE & Co.KGaA.

Od roku 1994, jako pionier outsourcingu w Polsce, świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie 3 grup rozwiązań:

Czytaj więcej...

Agencja Solid Security Sp. z o.o.

Solid Security to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

 

Czytaj więcej...

CenEA, Centrum Analiz Ekonomicznych

CenEA, Centrum Analiz Ekonomicznych, jest niezależną fundacją naukowo-badawczą, której celem jest:

- dostarczanie najwyższej jakości badań efektów polityki społeczno-gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem Polski,

- wspieranie efektywnych rozwiązań opartych na danych społeczno-gospodarczych,

Czytaj więcej...

Partydeco

Naszym głównym celem jest tworzenie nowych, atrakcyjnych produktów, oraz budowanie organizacji biznesowej na najwyższym poziomie – wykorzystującej nowoczesne systemy zarządzania i zaawansowane technologie informatyczne. Ta kombinacja przemyślanego, atrakcyjnego produktu i nowoczesnego podejścia biznesowego jest tym, co chcielibyśmy zaproponować naszym klientom.

Czytaj więcej...

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Szczecin

 

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct (PIE ED) - Szczecin jest prowadzony przez Sekretariat do spraw Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego i funkcjonuje od początku 2013 r.

PIE ED daje mieszkańcom Szczecina oraz regionu Pomorza Zachodniego szansę na korzystanie z bezpłatnych usług europejskiej sieci Europe Direct będącej swoistym łącznikiem obywateli z instytucjami europejskimi.

 Do zadań Punktu należy integracja Polski z Unią Europejską.

Czytaj więcej...

Akademickie Centrum Kształcenia Językowego

Akademickie Centrum Kształcenia Językowego zajmuje się nauczaniem i promowaniem języków obcych oraz kultur innych narodów. Pomyślane zostało jako największe centrum kursów i egzaminów języków obcych na Pomorzu Zachodnim. ACKJ zostało powołane przez Uniwersytet Szczeciński (US) i jest autonomiczną jednostką międzywydziałową w strukturze organizacyjnej Uniwersytetu, działa od września 2007.

Czytaj więcej...

Salling Group

Salling Group (poprzednio Dansk Supermarked Group) to największa duńska firma z branży handlu detalicznego, do której należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Føtex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. We wrześniu 2013 roku utworzyliśmy Centrum Usług Wspólnych – wielofunkcyjną jednostkę zarządzającą finansami i wszelkimi procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie.

Czytaj więcej...

DGS Business Services Sp. z o. o.

Ze względu na dynamiczny wzrost budujemy nową organizację DGS Business Services świadczącą usługi na rzecz firm z grupy William Demant w obszarach finansowym, rozwoju oprogramowania i jakości.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku opartym na wartościach zaczerpniętych ze skandynawskiej kultury biznesowej.

Czytaj więcej...

Pracuj.pl

Pracuj.pl to wiodący polski serwis rekrutacyjny, w którym znaleźć można przede wszystkim oferty pracy dla specjalistów i menedżerów, a także oferty staży i praktyk. Co miesiąc odwiedzają go nawet 2 mln internautów, korzystając z kilkudziesięciu tysięcy ofert pracy, testów kompetencji, indywidualnych raportów zarobków oraz porad na temat rozwoju kariery.

Czytaj więcej...