Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Giełdy Pracy - listopad 2018 układ stoisk WZiEU US

Czytaj więcej...

Giełdy Pracy - listopad 2018 układ stoisk WNEiZ US

 

Czytaj więcej...

Giełda Pracy

Zapraszamy na kolejną edycję Giełdy Pracy organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego!

Tym razem będziecie mogli spotkać się z ponad 40 pracodawcami i instytucjami rynku pracy! Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z opisem wystawców i zabrania ze sobą CV, aby zostawić je u wybranych pracodawców.

Dodatkowo w ramach Giełd Pracy zachęcamy do udziału w ciekawych bezpłatnych warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami rynku pracy. Formularze zgłoszeniowe szczegóły >>> Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Warto, bo dajemy wiedzę i zaświadczenia :)

Zapraszamy również do konsultacji z wizażystką i wykonywania podczas Giełdy Pracy profesjonalnych zdjęć do CV :-)

Przygotowaliśmy także konkursy, w ramach których można wygrać m.in. weekend w 4-gwiazdkowym hotelu w Szczecinie dla dwóch osób (voucher ufundowany przez KK Wind Solutions), całodzienny pobyt w Klubie Fitness World dla dwóch osób (voucher ufundowany przez Radisson Blu) i wiele innych mniejszych i większych nagród :)

Gdzie i kiedy?

  • 13 listopada 2018 r., godz.9.00-14.00, na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa 8, Szczecin)
  • 14 listopada 2018 r., godz.9.00-14.00, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64, Szczecin)

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/277699569545554/?active_tab=discussion 

Fotobudkę oraz Katalog Pracodawców oferujemy w ramach projektu "UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY"  współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Warsztaty z praktykami podczas Giełd Pracy - 13 i 14 listopada 2018!

Czytaj więcej...

SZANOWNI PRACODAWCY!

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego organizuje
VIII – jesienną - edycję GIEŁDY PRACY

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 15 października 2018 r.

  • 13 listopada 2018 r. na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Cukrowej 8,
  • 14 listopada 2018 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64.

Opłata administracyjna to symboliczne 100 zł netto za jeden dzień. 


Zgłoszenia proszę wysyłać za pomocą formularza dostępnego tutaj >>>

Oferta GIEŁDY PRACY kierowana jest przede wszystkim do STUDENTÓW

 

 

Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej

Celem działalności Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej jest stymulowanie rozwoju gospodarczego Miasta poprzez ułatwianie przedsiębiorcom dostępu do zewnętrznych źródeł finansowania i tworzenie klimatu przyjaznego dla biznesu.

Czytaj więcej...

Albatros Sp. z o. o. Sp. K.

Albatros Sp. z o. o. Sp. K. to funkcjonująca w ramach międzynarodowej Grupy Fliegel Textilservice firma, prowadząca największy i jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów oferujących profesjonalne usługi pralnicze. Dzięki wdrożeniu innowacyjnych światowych technologii produkcja osiąga poziom ponad 100 ton prania na dobę.
Pracownicy są dla nas priorytetem dlatego stale inwestujemy w ich rozwój zapewniając szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb, zapewniamy bezpieczne środowisko pracy oraz niezwykle rozbudowany pakiet  socjalny.

Czytaj więcej...

Amazon

Amazon to amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w szeroko rozumianej sprzedaży online, a także producent innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Firma wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, a nie na konkurencji, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe. Amazon jako pierwszy na świecie zaoferował m. in. następujące produkty i usługi: opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, TV Fire, Amazon Echo i Alexa.

Czytaj więcej...

Amrest Sp. z o.o. (KFC)

Restauracje KFC są częścią firmy Amrest - operatora takich marek jak Pizza Hut, Burger King, Starbucks w wielu krajach w Europie, jak również w Rosji czy Chinach.

W KFC stawiamy na ludzi, bo to dzięki nim nasi Goście codziennie wychodzą z naszych restauracji zadowoleni. Każda przygotowana kanapka czy napój smakują tak dobrze dzięki wspaniałym ludziom, którzy ciężko pracują i dokładają wszelkich starań, żeby dostarczyć Gościom jak najlepsze produkty. Jeżeli jesteś osobą otwartą, ceniącą sobie dobrą atmosferę w pracy, a do tego lubisz pracę zespołową - czekamy właśnie na Ciebie!

Czytaj więcej...

Areszt Śledczy w Szczecinie

Służba Więzienna jest formacją umundurowaną podległą Ministrowi Sprawiedliwości. Do jej głównych zadań należy ochrona społeczeństwa przed sprawcami przestępstw oraz ich resocjalizacja.

Czytaj więcej...

Bank Pekao SA

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Czytaj więcej...

CENTRUM SZKOLENIOWE MONIKA GIELAR

Centrum Szkoleniowe Monika Gielar powstało w 2005r. Główną działalnością naszej firmy jest organizacja i przeprowadzanie szkoleń, warsztatów, wykładów i treningów interpersonalnych.
Specjalizujemy się przede wszystkim w realizacji kursów zawodowych z zakresu budownictwa, opieki nad osobami zależnymi, kosmetyki, kroju i szycia, administracji oraz kursów komputerowych.

Czytaj więcej...

Chris Turystyka i Rekreacja Magdalena Alchimowicz

Jesteśmy organizatorem obozów letnich i zimowych , zielonych i białych szkół, wyjazdów integracyjnych dla dzieci i młodzieży. Cel swój realizujemy poprzez tworzenie pionierskich na rynku polskim Campów - wyjątkowych miejsc, gdzie wszystko podporządkowane jest bezpieczeństwu, rozwojowi i potrzebom dzieci. To właśnie na Campach organizujemy nasze obozy dla dzieci i obozy młodzieżowe. Działamy przez 8 miesięcy w roku!

Czytaj więcej...

Convergys International Sp. z o. o.

Convergys to światowej klasy korporacja zajmująca się zarządzaniem relacjami z klientami, założona w Stanach Zjednoczonych. Na całym świecie zatrudniamy 135 tysięcy osób w ponad 150 contact centers znajdujących się w 33 krajach. Na rynku polskim jesteśmy obecni od przeszło 13 lat i jako stabilna firma o ugruntowanej pozycji w Szczecinie, Convergys zapewnia stałe zatrudnienie.
Praca polega na bez sprzedażowym rozwiązywaniu problemów technicznych użytkowników sprzętu technicznego światowych marek w języku obcym. Głównie wspieramy klientów w języku niemieckim jak również w j. francuskim, włoskim, hiszpańskim, duńskim, szwedzkim, holenderskim, rosyjskim oraz polskim przez telefon (tylko połączenia przychodzące),e-mail i czat.

Czytaj więcej...

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Jesteśmy częścią jednej z największych i najbardziej stabilnych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje ponad 52 miliony osób. Codziennie rozmawiamy z klientami na całym świecie i słuchamy ich historii.

Bo tym właśnie różnimy się od innych banków: zawsze uważnie słuchamy tego, co do nas mówisz. Szczerze rozmawiamy o możliwościach i uczciwie oferujemy ci tylko takie produkty, jakich naprawdę potrzebujesz. Klienci to doceniają. Według niezależnych badań instytutu Millward Brown Credit Agricole jest najchętniej polecanym bankiem w Polsce. A według danych Krajowej Izby Rozliczeniowej jest także najczęściej wybieranym bankiem przez klientów, którzy decydują się na przeniesienie konta z innych banków.

Czytaj więcej...

Decathlon SP. Z O.O.

Decathlon S.A. to francuski detalista artykułów sportowych. Z ponad 1400 sklepami w 45 krajach jest największym sprzedawcą sprzętu sportowego na świecie. Decathlon rozpoczął działalność od sklepu w Lille we Francji w 1976 roku, założonego przez Michela Leclercqa.

Czytaj więcej...

DGS Business Services Sp. z o.o

DGS Business Services odpowiada za obsługę finansową, zapewnienie jakości i wymagań prawnych oraz wsparcie firm grupy William Demant w obszarze IT. W ramach międzynarodowego zespołu Badań i Rozwoju (R&D), polscy i duńscy specjaliści tworzą oprogramowanie dla technologii stosowanych w najnowocześniejszych aparatach słuchowych oraz sprzęcie diagnostycznym.

Czytaj więcej...

getsix Szczecin Sp. z o.o.

Naszym głównym celem jest bycie silnym partnerem dla firm i przedsiębiorców działających w Polsce oraz codzienne wspieranie ich w zarządzaniu procesami biznesowymi. getsix® koncentruje się przede wszystkim na spełnianiu wymagań zagranicznych spółek kapitałowych i ich właścicieli / dyrektorów zarządzających. Oferujemy szeroki zakres usług różnego rodzaju: księgowość, płace, doradztwo biznesowe, doradztwo podatkowe, usługi IT, sprzedaż IT.

Czytaj więcej...

„Główka pracuje – Cleveres Köpfchen”

„Główka pracuje – Cleveres Köpfchen” to bezpłatny program edukacyjny niemieckiego Urzędu Pracy w Pasewalku. Od 2012 każdego roku średnio 20 osób rozpoczyna dzięki nam niemieckie kształcenie dualne.
Oferujemy rozpoczęcie nauki zawodu (duale Ausbildung) w branżach: handel, logistyka, administracja, turystyka, hotelarstwo, gastronomia, budownictwo, technika, medycyna.
• Wynagrodzenie dla ucznia: około 800 € miesięcznie • Możliwość zrefinansowania kursu językowego do 1000 € • Wsparcie przy pierwszych formalnościach

Czytaj więcej...

Grupa TOM

Grupę TOM tworzy pięć spółek specjalizujących się w nowoczesnej oraz przyjaznej środowisku gospodarce surowcami wtórnymi. Spółki wchodzące w skład grupy, wzajemnie uzupełniają kompleksowy zakres realizowanej przez nas proekologicznej działalności. Wdrażając politykę systematycznego rozwoju od blisko 25 lat, wypracowaliśmy wiodące rynkowe pozycje w licznych obsługiwanych przez nas sektorach rynku. Zatrudniamy ponad 280 pracowników.

Czytaj więcej...

HM Serwis Group

HM Serwis to Agencja Zatrudnienia, która dla swoich Klientów świadczy usługi rekrutacji tymczasowej i stałej.

Czytaj więcej...

Idea HR Sp. z o.o. Sp. k.

Czas na IDEAlną pracę -  znajdź ją z nami
Kim jesteśmy:
Idea HR Group to firma rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym. Kreujemy przyjazne procesy, doradzamy i wspieramy naszych kandydatów w kształtowaniu kariery zawodowej. Jesteśmy ogniwem łączącym świat przedsiębiorcy ze światem kandydata.

Czytaj więcej...

Kabel-Technik-Polska Sp. z o .o.

Firma Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o. wchodzi w skład grupy kapitałowej PKC Group oraz Samvardhana Motherson. W Polsce działa od 1997 roku. Koncentruje się głównie na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów. Skupia się na produkcji najwyższej jakości produktów zgodnie z obowiązującymi procedurami i normami, aby jak najlepiej sprostać wyzwaniom jakie stawia dynamicznie rozwijająca się branża kolejowa.

Czytaj więcej...

KDRC sp. z o.o.

KDRC sp. z o.o. posiada bardzo bogate doświadczenie w zakresie usług doradczych obejmujących doradztwo podatkowe i gospodarcze podmiotów krajowych i zagranicznych. Zakres działalności obejmuje również rachunkowość zarządczą, organizację rachunkowości, zarządzenie strategiczne firmą, wdrażanie systemów informatycznych, reorganizacji firm, a także audyt podatkowy.

Czytaj więcej...

KK Wind Solutions Sp. z o.o.

W KK Wind Solutions produkujemy rozdzielnice elektryczne dla gigantów branży energetyki wiatrowej. Nasze rozdzielnice sterują pracą turbin wiatrowych. Wyróżniamy się na tle innych firm dzięki doświadczeniu w integrowaniu systemów oraz stosowanych rozwiązaniach w zakresie łańcucha dostaw. Na każdym etapie działania staramy się nie tylko spełniać oczekiwania, lecz również je przekracza. KK Wind Solutions posiada swoje oddziały w 5 krajach. Siedziba główna firmy znajduje się w Danii, tutaj tworzymy prototypy oraz przeprowadzamy testy. Nowoczesny oddział produkcyjny znajduje się w Szczecinie w Polsce iw Indiach. Firma posiada również biura sprzedaży w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych.

Czytaj więcej...

Leroy Merlin Polska Sp. z o. o.

Leroy Merlin Polska, na rynku od ponad 20 lat, to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych z branży Do It Yourself (DIY). Sieć Leroy Merlin należy do ADEO, skupiającej przedsiębiorstwa, których ambicją jest sprawić, by mieszkania klientów były piękniejsze, bardziej komfortowe i bezpieczniejsze. Rozwijamy się dzięki ludziom. Dzisiaj stanowimy zespół ponad 10 000 pracowników, którzy pomagają klientom w realizacji domów i ogrodów ich marzeń. Dołącz do nas!

Czytaj więcej...

LSJ HR Group

LSJ HR Group to regionalna firma rekrutacyjno-szkoleniowa, która od kilkunastu lat buduje mocne, pozytywne relacje z kandydatami i przedsiębiorcami. Każdego dnia pokazujemy kandydatom  szeroki wachlarz możliwości, jakie stoją przed nimi w życiu zawodowym. Na stronie lsj.pl są setki aktualnych ofert pracy w regionie, a nasza fachowa pomoc w znalezieniu pracy jest zupełnie bezpłatna.
Jeśli zatem szukasz lepszej pracy w Twojej okolicy, zgłoś się do nas. Wesprzemy Cię na każdym etapie rekrutacji, byś zdobył wymarzoną pracę.

Czytaj więcej...

Macrobond Financial Polska Sp. z o.o.

Macrobond Financial Polska istnieje na szczecińskim rynku od 2008r. Zasadniczą misją firmy jest uproszczenie pracy z danymi ekonomicznymi i finansowymi, poprzez zapewnienie obszernej bazy danych wraz z najbardziej wydajnymi narzędziami, za pomocą których można m.in. budować raporty czy prowadzić analizę rynku.
Macrobond rozwija się w szybkim tempie a liczba etatów wzrasta z roku na rok. Dziś, po 10 latach od utworzenia, w szczecińskim oddziale zatrudnionych jest ponad 90 pracowników. To w tej chwili największe z istniejących biur Macrobond. Rekrutacja na stanowiska analityków danych, programistów, IT helpdesk, specjalistów ds. konwersji danych oraz specjalistów ds. wsparcia produktu prowadzona jest cyklicznie.

Czytaj więcej...

Metro Services PL Sp. z o.o.

METRO SERVICES PL to jedno z międzynarodowych centrów usług wspólnych działających w ramach grupy kapitałowej METRO, globalnego lidera handlu detalicznego, działającego na terenie Europy oraz Azji.
Metro Services zajmuje się obsługą procesów finansowo-księgowych z zakresu m. in. księgi głównej, środków trwałych, należności. Rozwijamy się prężnie w Szczecinie od 2012 roku. Do tej pory zatrudniliśmy już ponad 250 pracowników.

Czytaj więcej...

MOMOX Polska Sp. z o. o.

momox jest szóstym co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej (trzeci co do wielkości w Berlinie). Z ponad 150 mln € przychodem i ponad 1.400 pracownikami nadal stale rośniemy. Jesteśmy wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania. Za pomocą strony internetowej momox.de skupujemy używane artykuły, a ich sprzedaż odbywa się poprzez nasze sklepy medimops.de oraz ubup.com.
Sukcesywny rozwój naszej firmy, międzynarodowa działalność oraz rozbudowa spółki o dalsze branże spawiają, że nasz wzrost jest bardzo intensywny. Stale poszukujemy entuzjastycznych osób, które chcą się przyczynić do naszego wspólnego sukcesu.

Czytaj więcej...

Netto sp. z o.o.

Netto to firma, którą wyróżnia wyjątkowe podejście do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, stawiamy na partnerstwo, wzajemną życzliwość i otwartą komunikację. W naszej firmie obowiązuje zasada otwartych drzwi, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”, nie tworzymy podziałów na „dyrektorów i całą resztę”. W Netto jesteśmy ze sobą na dobre i złe, dzieląc wspólne radości, świętując sukcesy i niosąc pomoc w trudnych momentach. Nasi pracownicy tworzą zgrane zespoły, w których humor, uśmiech, pasja i zaangażowanie są codziennością.

Czytaj więcej...

Partydeco Sp. z o.o. Sp.k.

PartyDeco to projektant i producent dekoracji. Naszą misją jest kreowanie trendów w branży dekoracji okolicznościowych.  Dzięki nim chcemy budować nastrój:) Dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Mamy niebanalny design! Cechuje nas stały i dynamiczny rozwój. Prawdę mówiąc robimy furorę w Europie!.

Czytaj więcej...

PKO Bank Polski

Od 100 lat codziennie dostarczamy naszym klientom rozwiązania finansowe, dlatego rozumiemy potrzeby Polaków i polskich firm. Konsekwentnie zmieniamy się, inwestujemy w rozwój i wdrażamy nowoczesne technologie, aby umożliwić naszym klientom wygodne zarządzanie finansami w każdym miejscu i czasie. Jesteśmy dumni z naszej historii i polskich korzeni. Chcemy nadal mieć pozytywny wpływ na Polskę – ludzi, firmy, kulturę i środowisko. Jako jeden z największych banków w Europie Środkowej i Wschodniej odpowiedzialnie dbamy o interesy akcjonariuszy, klientów, pracowników i społeczności lokalnych.

Czytaj więcej...

Pracuj.pl

Pracuj.pl to największy polski serwis rekrutacyjny. Co miesiąc portal odwiedzają ponad 3 miliony internautów, otrzymując dostęp do ofert pracy, indywidualnych raportów zarobków, szablonów rekrutacyjnych oraz porad zawodowych. Serwis powstał w 2000 r. i należy do Grupy Pracuj, będącej właścicielem wiodących marek na rynku rekrutacji on-line w Polsce i na Ukrainie.

Czytaj więcej...

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Szczecin

Punkt Informacji Europe Direct-Szczecin ma na celu uświadomienie jakie możliwości oferuje Unia Europejska młodym ludziom. Odpowiadamy na pytania związane z Unią, organizujemy wydarzenia i konkursy o tematyce Unijnej oraz prowadzimy biblioteczkę Europejską.

Czytaj więcej...

Radisson Blu Hotel Szczecin

Hotel Radisson Blu w Szczecinie wchodzi w skład Grupy Hotelowej Radisson, która jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci hotelarskich na świecie. Obecnie do Grupy Radisson należą takie marki jak: Radisson Blu, Radisson, Radisson Red, Park Plaza, Park Inn by Radisson oraz Country Inns & Suites by Radisson. Najbardziej rozpowszechnioną marką w Europie jest Radisson Blu.
Zadaniem pracowników hoteli Radisson Blu jest nie tylko sprostanie potrzebom gości, ale także przewyższenie i wyprzedzenie ich oczekiwań. Celem tych działań jest Gwarancja 100% Satysfakcji Gościa, co w połączeniu z dewizą „Yes, I Can!” tworzy unikalny pakiet usług wyróżniający się spośród oferty innych hoteli.

Czytaj więcej...

Rohlig Suus Logistics

Firma ROHLIG SUUS jest rozwijającym się zespołem wyjątkowych ludzi. Spółka będąc dużą organizacją, posiada atmosferę współpracy charakterystyczną dla rodzinnych firm, która umożliwia swobodną komunikację na wszystkich szczeblach. Jako polski operator logistyczny, świadczący usługi na całym świecie, daje swoim pracownikom możliwość zdobywania międzynarodowego doświadczenia. Organizacja dba o ciągły rozwój pracowników poprzez prowadzenie rozmów rozwojowych, zbieranie zapotrzebowania i odpowiedni dobór szkoleń. Istotne z punktu widzenia pracodawcy są: komfort pracy, przyjazna atmosfera oraz możliwość zachowania równowagi pomiędzy życiem prywatnym a pracą. 

Czytaj więcej...

RSM Poland

RSM Poland – audyt, doradztwo podatkowe, księgowość, payroll, doradztwo prawne.
RSM Poland jest członkiem RSM,  6. co do wielkości sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 813 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 43.000 specjalistów na świecie.
Jako zespół specjalistów oferujemy przedsiębiorcom z sektora małych, średnich i dużych firm kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w Polsce. Dla korporacji międzynarodowych i dynamicznie rozwijających się firm krajowych świadczymy najwyższej jakości usługi audytu, outsourcingu rachunkowości, dokumentacji kadrowo-płacowej i raportowania oraz doradztwa prawnego i transakcyjnego. Wspieramy inwestorów w zakładaniu i organizacji firm oraz pomagamy w ich rejestracji.

Czytaj więcej...

Salling Group

Salling Group (poprzednio Dansk Supermarked Group) to największa duńska firma z branży handlu detalicznego. Obecnie dysponujemy ponad 1,400 sklepami w czterech krajach: Danii, Szwecji, Polsce i Niemczech. Do grupy należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Fotex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. Grupa zatrudnia ponad 51,000 osób, a każdego dnia sklepy Salling Group odwiedza ponad 1,4 miliona Klientów. Salling Group Shared Service Center to wielofunkcyjna jednostka zarządzająca finansami i wszelkimi procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku, nasze biuro zlokalizowane jest nieopodal centrum Szczecina – kompleksie biurowym BBPark. Oferty pracy kierujemy zarówno do absolwentów i osób, które chcą zdobyć doświadczenie w branży SSC/BPO, w takich działach jak księgowość, kontroling, IT, HR oraz Master Data.

Czytaj więcej...

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie. Doświadczenie UniKadru potwierdzają skutecznie działający, rekomendowani przez nas specjaliści wielu działów: personalnych, finansowo-księgowych, informatycznych, marketingu, handlowych, logistyki, administracji i obsługi klienta, zarządzania produkcją, inwestycji i rozwoju.

Czytaj więcej...

Urząd Statystyczny w Szczecinie

Urząd Statystyczny w Szczecinie jest jednym z 16 urzędów podporządkowanych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego. Naszym zadaniem jest organizowanie i prowadzenie badań statystycznych, dokonywanie analiz i opracowywanie uzyskanych w badaniach danych. Dostarczamy rzetelnych, obiektywnych, profesjonalnych i niezależnych informacji o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa zachodniopomorskiego i kraju.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie jest wojewódzką samorządową jednostką organizacyjną samorządu Województwa Zachodniopomorskiego. WUP realizuje w imieniu samorządu województwa zadania w zakresie polityki rynku pracy i rozwoju zasobów ludzkich, których zakres określa przede wszystkim Art. 8 Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. Nr 99 z dnia 20 kwietnia 2004 r.) Przygotowuje  najnowsze opracowania, raporty, związane z lokalnym rynkiem pracy poprzez Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy. Wdraża działania Europejskiego Funduszu Społecznego w regionie zach-pom.

Czytaj więcej...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest państwową jednostka organizacyjną posiadającą osobowość prawną. Jest pracodawcą rzetelnym, gdzie można także odbyć praktyki i staż absolwencki. Szczegółowych informacji  pracownicy bezpośrednio Wydziału Spraw Pracowniczych.

Czytaj więcej...

Coloplast Business Centre

W Coloplast Business Centre jesteśmy nastawieni na wspieranie biznesu, będąc wewnętrznymi dostawcami usług i globalnymi partnerami w działalności naszej firmy. W naszym centrum biznesowym możesz wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie do wdrażania i wspierania rozwiązań biznesowych o dużej wartości dodanej.
Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów, myśleniem strategicznymi, analizami opartymi na danych i tworzeniu innowacji. Charakteryzuje nas kilkanaście różnorodnych i efektywnych zespołów, których podstawową funkcją jest skuteczne wspieranie biznesu.

Czytaj więcej...

WALTER GROUP

Firma WALTER GROUP to przeszło 3700 pracowników z ponad 40 krajów. Jesteśmy prywatnym koncernem austriackim cieszącym się szerokim uznaniem i niekwestionowaną pozycja rynkową. Główne obszary działalności firmy WALTER GROUP to realizacja transportów ładunków całopojazdowych na terenie Europy w zakresie transportu drogowego i intermodalnego przez firmę LKW WALTER, sprzedaż i wynajem kontenerów biurowych, magazynowych i sanitarnych przez firmę CONTAINEX. WALTER GROUP jest zainteresowana pozyskaniem dla swojego koncernu najlepszych talentów ze wszystkich krajów europejskich. Oferujemy Państwu interesującą i odpowiedzialną pracę w doświadczonym zespole, miłą atmosferę w miejscu pracy i intensywne szkolenia, począwszy od naszego programu "Train the Winner". 

Czytaj więcej...

Wilhelmsen Business Service Center Sp. z o.o.

Wilhelmsen Business Service Centre wspiera administracyjnie spółki Wilhelmsen w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Indiach i Republice Południowej Afryki w tworzeniu finalnych rozliczeń statkowych przez Disbursement Accounts Centre oraz w innych działaniach Ships Agency. W dziale Order Processing Centre przetwarzamy zapytania i zamówienia klientów. Pozostałe działy to Windykacja i Należności oraz nowotworzony Dział Finansów.

Czytaj więcej...

FIEGE E-COM LOGISTICS Sp. z o.o.

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. Z naszych innowacyjnych rozwiązań́ korzystają znane, europejskie i światowe marki z wielu branż, m.in. modowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej i AGD.

CO NAS ŁĄCZY Z ZALANDO?

Czytaj więcej...

Nationale Nederlanden

W Nationale-Nederlanden oferujemy proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, dzięki którym zabezpieczamy finansową przyszłość naszych Klientów i ich bliskich. Jako firma odpowiedzialna społecznie angażujemy się również i działamy w obszarze istotnych problemów społecznych dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków, bo ludzkie życie i zdrowie są ważne.
W naszej Sieci Sprzedaży wiemy, że realizowanie zadań od-do nie zawsze przynosi zamierzone efekty. U naszych Partnerów cenimy przedsiębiorczość i zaangażowanie. Przekonaj się sam, dołącz do naszego Zespołu Sieci Sprzedaży i zarabiaj na własnych zasadach, pracuj skąd chcesz i dodatkowo korzystaj z szerokiego pakietu benefitów.

Czytaj więcej...

Noratel Sp. z o.o.

Noratel jest producentem wysokiej jakości transformatorów. W Polsce jesteśmy największym zakładem produkcyjnym.
Od 50 lat dostarczamy produkty do wielu firm w przemyśle energetycznym. Nasze wyroby wykorzystywane są m.in. na statkach, w pociągach, turbinach wiatrowych, schodach ruchomych, dźwigach i urządzeniach medycznych.
Wspólnie z naszymi pracownikami stale rozwijamy nasze produkty i miejsce pracy.

Czytaj więcej...

Intervista Sp. z o.o.

Intervista sp. z.o.o. - media i wydarzenia targowe. Zajmujemy się promocją i marketingiem już od 20 lat! Pomagamy firmom rosnąć promując je w Internecie.

Nasza firma jest również operatorem portalu Infoludek.pl, gdzie m.in. promujemy wydarzenia kulturalne, sportowe i targowe. Na stronie portalu codziennie można znaleźć nowe informacje nie tylko ze Szczecina, ale także i z całego Pomorza Zachodniego.
Infoludek.pl to najskuteczniejszy serwis ogłoszeń o pracę w Zachodniopomorskiem.

Czytaj więcej...

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES - Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu szczecińskiego

Fundacja KOMES razem z Aktywa Plus Emilia Kowalska prowadzą Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu szczecińskiego w ramach projektu ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WZ  2014-20. OWES realizuje działania na rzecz tworzenia i prawidłowego funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej (m.in. stowarzyszeń i fundacji, spółdzielni socjalnych), ich ekonomizacji oraz tworzenia miejsc pracy w tych podmiotach. 

Czytaj więcej...