Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Układy stoisk na Giełdach Pracy 13-14 marca 2018r.

Zapraszamy do zapoznania się z układem stoisk podczas VII edycji Giełd Pracy!

Czytaj więcej...

Urząd Statystyczny

Urząd Statystyczny w Szczecinie specjalizuje się w zbieraniu, analizowaniu, opracowywaniu i udostępnianiu danych z dziedziny innowacje, transport, społeczeństwo informacyjne oraz działalność badawczo-rozwojowa w Polsce.

 

Czytaj więcej...

Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o.

Firma Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o., która wchodzi w skład grupy kapitałowej PKC Group w swoich działaniach, koncentruje się na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji  szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów, maszyn budowlanych i autobusów dla branży transportowej oraz energetycznej.

Czytaj więcej...

"Kariera w mojej firmie"

Zapraszamy do wzięcia udziału w prezentacjach przedsiębiorstw pod hasłem "Kariera w mojej firmie", które odbędą się 14 marca 2018r. podczas VII edycji Giełd Pracy na wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US!

Jest to świetna okazja do zapoznania się z działalnością przedsiębiorstw działających na rynku, ofertami pracy oraz ścieżkami kariery jakie oferują. 

Harmonogram wystąpień:

10:00 – Albatros Sp. z o.o. Sp. K.

10:15 – Diebold Nixdorf BPO Sp. z o.o.

10:30 – Program edukacyjny "Główka pracuje"

10:45 – LSJ HR Group

11:00 – Dansk Supermarked Group

11:15 – Fundacja Rozwoju Branży Internetowej "Netcamp"

11.30 – Credit Agricole S.A. 

Co zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj >>>

*Studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US na podstawie listy obecności będą mieli usprawiedliwioną nieobecność na zajęciach.

Do zobaczenia! :-)

Warsztaty z praktykami podczas Giełd Pracy - 13 i 14 marca 2018!

Czytaj więcej...

Rozmowy rekrutacyjne w czasie Giełd Pracy!

Podczas kolejnej edycji Giełd Pracy będziecie mogli spotkać się z pracodawcami.  

W tym samym czasie część z pracodawców prowadzić będzie wstępne rozmowy rekrutacyjne. Nie trzeba udawać się do siedziby firmy – można spotkać się z pracodawcą na uczelni!  

Wystarczy wypełnić formularz >>>, a w nim wybrać pracodawcę, z którym chce się spotkać, a na końcu załączyć swoje CV.

Na aplikacje czekamy do 2 marca 2018!  

Twój dokument aplikacyjny zostanie przekazany do osób odpowiedzialnych za rekrutację w danej firmie, które zdecydują, z którymi kandydatami odbędą rozmowy w czasie Giełd Pracy w umówionych terminach.

Bez stresu i w miłej atmosferze!

Zapraszamy!

PartyDeco Sp.z o.o. sp.k.

Naszą misją jest kreowanie trendów w branży dekoracji okolicznościowych. Dzięki nim chcemy budować nastrój:) Dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Mamy niebanalny design! Cechuje nas stały i dynamiczny rozwój. Prawdę mówiąc robimy furorę w Europie. W ciągu ostatnich 10 lat nasza sprzedaż wzrosła o 1000%! Wspólnie tworzymy organizację na najwyższym poziomie. Jesteśmy w tym mocni. Aktualnie zatrudniamy 150 osób, a naszą siedzibą jest Szczecin. Można u nas kupić artykuły na wszystkie imprezy – baby shower, chrzest, komunię, urodziny, wieczór panieński i kawalerski, wesele, ślub, Boże Narodzenie, Sylwestra, karnawał, Halloween, czy Walentynki, są też artykuły dla florystów.

Czytaj więcej...

Szkoła Matematyki 2plus2

Szkoła Matematyki 2plus2 i Cyfrowa Akademia Ogólnopolskie centrum edukacyjne prowadzące pozaszkolne zajęcia z matematyki i programowania komputerowego.

 

 

Czytaj więcej...

Infoludek.pl

Pionierzy internetu od 1998 r. Infoludek.pl to portal uniwersalny: ogłoszenia, wydarzenia, informacje. Od 20 lat skutecznie pomagamy tysiącom firm w rozwoju i rekrutacji pracowników.

Czytaj więcej...

Fundacja Rozwoju Branży Internetowej "Netcamp"

Fundacja Rozwoju Branży Internetowej "Netcamp" już od 10 lat inspiruje ludzi IT. Wierzymy że Dolina Krzemowa to stan umysłu, dlatego budujemy ją w głowach ludzi promując dzielenie się wiedzą, współpracę i networking. Zbudowaliśmy największą społeczność tech/startup w zachodniej Polsce organizując Netcamp - inspirujące spotkania IT w Szczecinie, gdzie edukujemy i integrujemy przedsiębiorców, specjalistów IT i studentów zainteresowanych nowymi technologiami.

Czytaj więcej...

Educational Testing Service (ETS) Global BV Sp. z o.o., oddział w Polsce

ETS jest światowym liderem w tworzeniu standardów oceny kompetencji ze szczególnym przywiązaniem do jakości i przy użyciu najnowszych osiągnięć statystyki i psychometrii.
Misja ETS to podnosić jakość i równość dostępu do edukacji poprzez tworzenie bezstronnych, rzetelnych, obiektywnych narzędzi pomiaru kompetencji, narzędzi opartych na badaniach i spełniających najwyższe standardy jakości.

Czytaj więcej...

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Jesteśmy bankiem uniwersalnym, skupionym na Kliencie i Jego potrzebach. Zależy nam na dobrych i długotrwałych relacjach, dlatego wspieramy naszych Klientów w realizacji wszelkich planów, zarówno osobistych jak i biznesowych. Proponujemy atrakcyjną ofertę i szeroką gamę usług: począwszy od bakowości codziennej z kontami osobistymi, przez pełną ofertę kredytów, kart kredytowych i oszczędności. Działamy w wielu liniach biznesowych zapewniając opiekę Klientom detalicznym, małym i średnim przedsiębiorstwom, dużym międzynarodowym korporacjom oraz branży rolniczej. Jesteśmy częścią Credit Agricole - jednej z największych i najbardziej stabilnych grup finansowych w Europie, zbudowanej na solidnych spółdzielczych podstawach, o ponad 120 letniej tradycji. Na co dzień dbamy o 52 miliony klientów w 50 krajach na świecie.

Czytaj więcej...

Sekretariat ds. Młodzieży

Zachęcamy młodych ludzi do aktywnego udziału w życiu obywatelskim lokalnych społeczności. Umożliwiamy zaangażowanie się w projekty, akcje i wolontariat. Organizujemy wymiany młodzieżowe. Prowadzimy warsztaty i szkolenia. Wspieramy Rady Młodzieżowe. Nasze działania kierowane są do młodzieży w każdym wieku (według prawa europejskiego młodzieżą jesteśmy do 35 roku życia!

Czytaj więcej...

PKO Bank Polski

Codziennie dostarczamy naszym klientom rozwiązania finansowe, koncentrując się na ich potrzebach. Konsekwentnie zmieniamy się, inwestujemy w rozwój i odpowiedzialnie wdrażamy nowoczesne technologie. Jesteśmy dumni z naszej historii i polskich korzeni. Chcemy nadal mieć pozytywny wpływ na ludzi, firmy, kulturę i środowisko. Jako jeden z największych banków w Europie Środkowej i Wschodniej odpowiedzialnie dbamy o interesy akcjonariuszy, klientów, pracowników i społeczności lokalnych.

Czytaj więcej...

Kancelaria Podatkowa IKG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Kancelaria Podatkowa IKG działa od 2000 roku. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowości i obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa podatkowego i finansowego.
Współpracujemy z biegłymi księgowymi, prawnikami, doradcami podatkowymi, bankami oraz instytucjami finansującymi z funduszy lokalnych i unijnych.
Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe usługi księgowe i kadrowe dla firm polskich oraz firm zagranicznych inwestujących w Polsce. Dodatkowo nasza Kancelaria trudni się w szeroko pojętym doradztwie podatkowym. Udzielamy podatnikom porad i wyjaśnień z zakresu ich obowiązków podatkowych jak i również opracowujemy optymalne podatkowo kierunki działań firm naszych klientów.

Czytaj więcej...

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej - Aktywa Plus Emilia Kowalska

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu szczecińskiego prowadzony jest przez Aktywa Plus Emilia Kowalska – Partnera Sieci Zachodniopomorskiej Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej (SZOWES). Działamy w ramach projektu „Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej – OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ DLA REGIONU SZCZECIŃSKIEGO” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Misją SZOWES jest wzrost znaczenia ekonomii społecznej w regionie zachodniopomorskim służącej integracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych marginalizacją, wzrostowi kapitału społecznego oraz rozwojowi przedsiębiorczości.

Czytaj więcej...

KK Wind Solutions sp. z o. o.

W KK Wind Solutions produkujemy rozdzielnice elektryczne dla gigantów branży energetyki wiatrowej. Nasze rozdzielnice sterują pracą turbin wiatrowych. Wyróżniamy się na tle innych firm dzięki doświadczeniu w integrowaniu systemów oraz stosowanych rozwiązaniach w zakresie łańcucha dostaw. Na każdym etapie działania staramy się nie tylko spełniać oczekiwania, lecz również je przekracza. KK Wind Solutions posiada swoje oddziały w 5 krajach. Siedziba główna firmy znajduje się w Danii, tutaj tworzymy prototypy oraz przeprowadzamy testy. Nowoczesny oddział produkcyjny znajduje się w Szczecinie w Polsce iw Indiach. Firma posiada również biura sprzedaży w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych.

Czytaj więcej...

Amazon

Amazon to największy na świecie sklep internetowy, z którego korzysta już setki milionów klientów. W Polsce jesteśmy obecni od 2014 roku, gdzie otworzyliśmy dotychczas cztery centra logistyki e-commerce – dwa w podwrocławskich Bielanach, jedno pod Poznaniem oraz jedno pod Szczecinem. Stałe zatrudnienie znalazło u nas już ponad 10 000 osób, które codziennie dbają o to, aby produkty dostępne na stronach firmy trafiły do klientów. Oferujemy pensje na poziomie górnej granicy zarobków w branży i bardzo atrakcyjne świadczenia pozapłacowe. W Amazon dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pracowników, oferując im bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Promujemy kulturę otwartego dialogu. Jesteśmy przekonani, że najskuteczniejszym sposobem, aby zrozumieć potrzeby naszych pracowników i odpowiednio na nie reagować jest bezpośredni kontakt i bliska współpraca. Bardzo zależy nam na tworzeniu długoterminowych miejsc pracy w Polsce oraz zapewnianiu wszystkim pracownikom świetnych perspektyw rozwoju zawodowego.

Więcej informacji nt. prowadzonych rekrutacji dostępnych jest na stronie: www.pracujwamazon.pl

Czytaj więcej...

Follow me!

Firma transportowa z dwudzietoletnim stażem na rynku zachodniopomorskim. Realizujemy wysokiej jakości usługi transportowe dostosowane do potrzeb klienta. Kładziemy bardzo duży nacisk na komfort podróży i wysoką jakość świadczonych usług. Zatrudniamy ok 180 osób, dysponujemy flotą ponad 60 pojazdów marki Mercedes Benz.

Czytaj więcej...

DECATHLON SP. Z O.O.

W Decathlon czynimy sport dostępnym dla wielu i robimy wszystko, co możemy, aby uszczęśliwić użytkowników naszych sportowych produktów.

 

Czytaj więcej...

Headhunters Sp. z o.o.

Naszym podstawowym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników, leasing pracowniczego oraz wszelkich działań związanych z optymalizacją zatrudnienia. Zapewniamy także osobom poszukującym pracy bezpłatne, profesjonalne doradztwo zawodowe oraz opiekę i wsparcie doświadczonych specjalistów zarówno przed, jak i po zatrudnieniu. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji pracowników różnego szczebla z branż: transportowych, produkcyjnych, budowlanych, inżynieryjnych, technologicznych, IT, gastronomicznych i innych.

Czytaj więcej...

Centrum Szkoleniowe Monika Gielar

Centrum Szkoleniowe Monika Gielar powstało w 2005r. Główną działalnością naszej firmy jest organizacja i przeprowadzanie szkoleń, warsztatów, wykładów i treningów interpersonalnych. Specjalizujemy się przede wszystkim w realizacji kursów zawodowych z zakresu budownictwa, opieki nad osobami zależnymi, kosmetyki, kroju i szycia, administracji oraz kursów komputerowych. Świadczymy także usługi doradztwa zawodowego, doradztwa psychospołecznego oraz psychoterapii. Realizujemy kursy dla osób indywidualnych – z wolnego naboru, dla instytucji i organizacji publicznych z województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko - pomorskiego. Mamy wieloletnie (od 2005r.) doświadczenie w realizacji szkoleń współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

Chris Turystyka i Rekreacja

Jesteśmy organizatorem  obozów letnich i zimowych, zielonych i białych szkół,  wyjazdów integracyjnych dla dzieci i młodzieży. Cel swój realizujemy poprzez tworzenie pionierskich na rynku polskim Campów - wyjątkowych miejsc, gdzie wszystko podporządkowane jest bezpieczeństwu, rozwojowi i potrzebom dzieci. To właśnie na Campach organizujemy nasze obozy dla dzieci i obozy młodzieżowe.

Czytaj więcej...

Fundacja Talent & Kariera

Fundacja Rozwoju Zawodowego Talent & Kariera zajmuje się wspieraniem młodych ludzi w procesie przejścia od etapu edukacji do zatrudnienia. Prowadzimy warsztaty i szkolenia dla uczniów i studentów, dzięki którym zdobywają niezbędne umiejętności przydatne w procesie rekrutacji. Promujemy region Szczecina, Goleniowa i okolic jako miejsca idealnego do życia i rozwoju kariery zawodowej.

 

 

Czytaj więcej...

LSJ HR Group

LSJ HR Group to szczecińska firma rekrutacyjno-szkoleniowa z piętnastoletnim doświadczeniem, która pozyskuje pracowników dla największych firm z regionu. Prowadzi procesy rekrutacyjne pracowników stałych i tymczasowych. Co ważne, udział kandydatów w prowadzonych przez firmę procesach jest całkowicie bezpłatny. LSJ oferuje też wsparcie pracowników na poziomie indywidualnym i zespołowym. Prowadzi szkolenia rozwojowe, produktowe, integracyjne oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy.

 

Czytaj więcej...

Radiometer Sp z o.o.

 

Firma Radiometer to wiodący dostawca zaawansowanych technologicznie rozwiązań przeznaczonych do stosowania w nagłych przypadkach, które upraszczają i umożliwiają zautomatyzowanie wszystkich etapów badań wykonywanych w tego typu warunkach. Zatrudniając ponad 2700 osób na całym świecie i posiadając bezpośrednie przedstawicielstwa w 30 krajach, pomagamy pracownikom służby zdrowia w szybkim uzyskiwaniu precyzyjnych informacji na temat krytycznych parametrów oznaczanych w nagłych przypadkach, w tym natlenienia oraz stężeń mleczanów i troponiny.

Czytaj więcej...

Convergys International Sp. z o. o.

 

Convergys to światowej klasy korporacja zajmująca się zarządzaniem relacjami z klientami, założona w Stanach Zjednoczonych. Na całym świecie zatrudniamy 135 tysięcy osób w ponad 150 contact centers znajdujących się w 33 krajach. Na rynku polskim jesteśmy obecni od przeszło 11 lat i jako stabilna firma o ugruntowanej pozycji w Szczecinie, Convergys zapewnia stałe zatrudnienie.

Czytaj więcej...

AMREST Sp z o.o.

AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka rozwija również działalność w Europie Zachodniej, Rosji oraz Chinach. Nasze marki to: KFC, PIZZA HUT, STARBUCKS, BURGER KING, LA TAGIATELLA, BLUE FROG.

Czytaj więcej...

PZU SA

Grupa PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego, oferując najszerszą gamę produktów na polskim rynku ubezpieczeniowym (ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz pozostałe ubezpieczenia osobowe). Jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów. Rozbudowana sieć dystrybucji i obsługi umożliwia wszystkim klientom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, łatwy dostęp do oddziałów firmy.

Czytaj więcej...

Salling Group

Salling Group (poprzednio Dansk Supermarked Group) to największa duńska firma z branży handlu detalicznego, do której należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Føtex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. We wrześniu 2013 roku utworzyliśmy Centrum Usług Wspólnych – wielofunkcyjną jednostkę zarządzającą finansami i wszelkimi procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie.

Czytaj więcej...

Bp Polska Services sp. z o.o.

BP - jeden z największych w świecie koncernów prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliwowych. Rozwijamy talenty naszych pracowników i doceniamy najlepszych! Szkolimy w kierunku trenera oraz  lidera zmiany. 20% pracowników centrali debiutowało na stacjach BP. 95% naszych kierowników zaczynało swoją karierę jako sprzedawca. Najlepsi kierownicy mają szansę zostać Partnerami BP, to znaczy prowadzić „własną” stację paliw w systemie franczyzowym.

Czytaj więcej...

Albatros Sp. z o. o. Sp. K.

Albatros Sp. z o. o. Sp. K. to funkcjonująca w ramach międzynarodowej Grypy Fliegel Textilservice firma, prowadząca największy i jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów oferujących profesjonalne usługi pralnicze. Dzięki wdrożeniu  innowacyjnych światowych technologii produkcja osiąga poziom ponad 100 ton prania na dobę. Pracownicy są dla nas priorytetem dlatego stale inwestujemy w ich rozwój zapewniając szkolenia  dostosowane do indywidualnych potrzeb, zapewniamy  bezpieczne środowisko pracy oraz niezwykle rozbudowany  pakiet socjalny.

Czytaj więcej...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie

ZUS jest państwowa jednostką organizacyjną zatrudniającą ok. 1400 osób w Oddziale. Obecność doradców ZUS da możliwości doinformowania studentów o obowiązujących przepisach o ubezpieczeniach społecznych, założenia konta PUE oraz oferty pracy w ZUS.

Czytaj więcej...

Diebold Nixdorf BPO Sp. z o.o.

Diebold Nixdorf to światowy lider, zapewniający rozwiązania „connected commerce” milionom klientów z sektora bankowego oraz handlu detalicznego. Dostarczamy innowacyjne technologie niemal wszystkim ze 100 największych globalnych instytucji finansowych oraz większości z 25 czołowych sieci handlowych i wciąż dynamicznie się rozwijamy.

Czytaj więcej...

GlobalLogic

GlobalLogic to globalny lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu, specjalizujący się w projektowaniu, tworzeniu, testowaniu i integracji oprogramowania. Oddział szczeciński zatrudnia ponad 160 inżynierów. To bardzo dynamicznie rozwijające się centrum oprogramowania (dotychczasowy wzrost to ok. 45% rocznie), z ambitnymi planami wzrostu na przyszłość. GlobalLogic wyróżnia się na tle innych firm IT w Szczecinie przede wszystkim różnorodnością domen, technologii, jak i języków programowania przy zachowaniu otwartej komunikacji, przyjaznej atmosfery i elastycznych godzin pracy. Ciekawe projekty z takich branż jak: motoryzacja, telekomunikacja, militarna, symulatory czy IoT (Internet rzeczy), zapewniają pracownikom możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczeń z różnych domen. GlobalLogic w Szczecinie tworzy najnowsze rozwiązania z obszaru programowania dla motoryzacji, które na rynku będą wykorzystywane dopiero za kilka, a nawet kilkanaście lat. Kierowcy na całym świecie korzystają i będą korzystać z naszego oprogramowania. GlobalLogic w Szczecinie może poszczycić się ponad 50 projektami z zakresu wsparcia kierowcy (m.in. w obszarze nawigacji, wyświetlaczy, autonomicznego wspierania kierowcy, systemów bezpieczeństwa), zrealizowanych dla największych i najbardziej znaczących producentów samochodów na rynku światowym. GlobalLogic w Szczecinie aktywnie wspiera lokalne środowisko, w tym m.in. Klaster.IT, PMI, a przede wszystkim blisko współpracuje ze środowiskiem akademickim ZUT, WSTE oraz AM.

Czytaj więcej...

Program edukacyjny "Główka pracuje – Cleveres Köpfchen"

Program edukacyjny „Główka pracuje – Cleveres Köpfchen” pomaga Polakom zdobyć kwalifikacje zawodowe w Niemczech. 3-letnią naukę oferują niemieckie firmy z branż: medycyna, handel, hotelarstwo, gastronomia, logistyka, administracja, budownictwo, technika, technologia. W trakcie nauki uczeń otrzymuje wynagrodzenie – min. 800 € netto/m-c. Program jest inicjatywą niemieckiego Urzędu Pracy w Pasewalku.

Czytaj więcej...

Leroy Merlin Polska Sp. z o. o.

LEROY MERLIN, jako główny uczestnik światowego rynku budowlano-dekoracyjnego, pomaga mieszkańcom w realizacji ich projektów.

 

Czytaj więcej...

ZWK OHP

Jako instytucja rynku pracy wspomagamy działaniami młodzież do 25 r. życia oferując usługi z zakresu lokalnego rynku pracy, jak również jako członek sieci EURES -oferujemy legalne i bezpieczne oferty pracy.

 

Czytaj więcej...

Metro Services Sp. z o.o

METRO SERVICES to jedno z trzech centrów usług wspólnych na świecie w ramach METRO – grupy zrzeszającej sieci handlowe jak Makro Cash & Carry. Zapewniamy pracownikom możliwości rozwoju, a jako część METRO jesteśmy stabilnym pracodawcą.

 

Czytaj więcej...

HM Serwis Group Sp. z o.o.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na europejskim rynku. Powstał w ramach połączenia podmiotów ANTIDOTUM i HM Serwis. Agencja Zatrudnienia ANTIDOTUM była ukierunkowana na polski rynek działając z sukcesami od 2003 roku. Agencja HM Serwis natomiast skupiała się na rynku europejskim odnosząc laury od 2010 roku. Ściśle współpracując współtworząc rynek agencji zatrudnienia w ostatnich latach, postanowiono zjednoczyć siły pod jednym brandem powołując HM Serwis Group.

Czytaj więcej...

Trames Sławomir Jamrozik Sylwia Gregorczyk Spółka Jawna

Jest to biuro rachunkowe, zajmujące się prowadzeniem pełnej i uproszczonej księgowości oraz kadr i płac, a jego pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą z młodymi ludźmi, którzy w przyszłości pragną pracować w zawodzie księgowego lub kadrowca.

Czytaj więcej...

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie. Doświadczenie UniKadru potwierdzają skutecznie działający, rekomendowani przez nas specjaliści wielu działów: personalnych, finansowo-księgowych, informatycznych, marketingu, handlowych, logistyki, administracji i obsługi klienta, zarządzania produkcją, inwestycji i rozwoju.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

Więcej informacji dostępnych na stronie www.wup.pl

 

Czytaj więcej...

Genpact Poland

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT.

Czytaj więcej...

Beliani

BELIANI GmbH to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu.

Czytaj więcej...

Grupa TOM

Grupa TOM to ponad 250 pracowników zatrudnionych w ramach 5 spółek, które specjalizują się we wszelkich wariantach nowoczesnego recyklingu na wszystkich jego etapach, produkcji zbrojeń budowlanych oraz przede wszystkim w wyspecjalizowanym handlu surowcami wtórnymi na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzięki najwyższym umiejętnościom i doświadczeniu naszego zespołu przez przeszło 25 lat działalności udało nam się wypracować pozycję lidera w naszej branży. W związku z nieustannym rozwojem i poszukiwaniem nowych rynków poszerzamy nasz zespół. Dołącz do nas!

Czytaj więcej...

Bank Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości. Z nami poczujesz różnicę.

Czytaj więcej...

Coloplast Business Centre

W Szczecinie, od 2009 roku, prężnie działa Coloplast Business Centre, wspierając oddziały firmy na całym świecie. Spektrum działań naszego centrum biznesowego jest bardzo szerokie. Świadczymy wsparcie z zakresu finansów, księgowości, IT, HR, administracji zamówień, patentów, marketingu i szukamy synergii pomiędzy tymi funkcjami dla tworzenia udoskonaleń i nowych możliwości. By czynić życie łatwiejszym.

Czytaj więcej...

DGS Business Services Sp. z o.o.

Welcome to DGS Business Services. A global delivery cente​r located in Poland. We provide entire spectrum of services to multiple businesses, brands & companies within William Demant & Össur groups. Our range of services consists of: Finance, IT, R&D Diagnostics and Software Solutions, Quality Assurance & Regulatory Affairs. We are 250+ professionals who currently support several dozen companies ​​​worldwide. Our goal is to continue delivering excellent quality services in customer focused way while creating friendly work environment and opportunities to develop & know-how sharing.​​​ Our ambition is to be recognized as trusted business partner for both WD & Össur groups, while enjoying employer-of-choice reputation. Would you like to discover more about us? Feel free to explore this site and sub-sites of teams located in DGS BS.

Czytaj więcej...

Netto Sp. z o.o.

Netto Sp. z o.o. 

Kim jesteśmy?

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która przez ponad 22 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ponad 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów.

Czytaj więcej...

IDEA HR Group Sp. z o.o. Sp. K.

IDEA HR Group Sp. z o.o. Sp. K. 
Łączymy wieloletnie doświadczenie menedżerskie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi z praktyczną wiedzą oraz zrozumieniem potrzeb klientów. Oferujemy praktyczne rozwiązania, nowatorskie podejście oraz współpracę opartą na zaufaniu, rzetelności i etyce biznesowej. Wyznaczamy sobie wysokie standardy jakości usług, kierujemy się wartościami etyki biznesowej, takimi jak: dobro klienta, rzetelność i zaufanie.

Czytaj więcej...

Adecco Poland Sp. z o. o.

The Adecco Group z siedzibą w Zurychu jest notowana na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange (ADEN). Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników w 60 krajach. Figuruje na liście Fortune Global 500. W Polsce jest reprezentowana przez trzy wyspecjalizowane marki: Adecco, oferującą rozwiązania m.in. z zakresu pracy tymczasowej i konsultingu. Spring Professional, wyspecjalizowaną m.in. w rekrutacji ekspertów, kierowników, kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla, oraz Modis, globalną firmę IT oferującą kompleksowe usługi konsultingowe i outsourcingowe.

Czytaj więcej...

Ruszyła rekrutacja pracodawców na VII edycję Giełd Pracy!

Szanowni Pracodawcy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji Giełd Pracy organizowanych przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, które odbędą się w dniach:

  • 13 marca 2018r.  na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa 8)
  • 14 marca 2018r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64)

 

W tej edycji Giełd Pracy wprowadzona została symboliczna opłata, która wynosi 100 zł netto za jeden dzień udziału w wydarzeniu.

Giełdy Pracy kierowane są przede wszystkim do STUDENTÓW.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 16 lutego 2018r.

Zgłoszenia następują za pomocą formularza dostępnego tutaj >>>