Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Giełda Pracy - 19 listopada 2019 ul. Cukrowa 8

Czytaj więcej...

Giełda Pracy - 20 listopada 2019 ul. Mickiewicza 64

 

Czytaj więcej...

Warsztaty z praktykami podczas Giełd Pracy - 19 i 20 listopada 2019!

Czytaj więcej...

Partner wydarzenia

employear.com został partnerem organizowanej przez nas Giełdy Pracy 2019. 

  

 

DECATHLON

W Decathlon czynimy sport dostępnym dla wielu i robimy wszystko, co możemy, aby uszczęśliwić użytkowników naszych sportowych produktów.

Czytaj więcej...

Jeronimo Martins Polska / Biedronka

Największa firma w Polsce pod względem ilości pracowników ponad 65000 tys. Ponad 3000 dyskontów w całej Polsce. Możliwości rozwoju w każdej dziedzinie. 

Czytaj więcej...

Leroy Merlin Polska Sp. z o. o.

Leroy Merlin jest jednym z liderów na rynku dystrybucji materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia domów i ogrodów.W 2012 r. powołaliśmy do życia Fundację LM. Od 2016 jesteśmy sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

 

Czytaj więcej...

Macrobond Financial Polska Sp z o.o.

Macrobond to aplikacja dostarczająca danych ekonomicznych i finansowych. Poszukujemy ludzi lubiących pracę z danymi, którzy nie boją się wyzwań i cenią sobie work life balance - bo taki jest Macrobond jako miejsce pracy.       

Czytaj więcej...

Radiometer Solutions Sp.z.o.o.

Firma Radiometer projektuje, produkuje i wprowadza na rynek rozwiązania przeznaczone do analizy krwi, gazometrii, monitorowania przezskórnego, badań immunologicznych oraz powiązanych informatycznych systemów diagnostycznych.

 

Czytaj więcej...

ROHLIG SUUS Logistics SA

Rohlig Suus Logistics zatrudnia 1400 pracowników w 25 oddziałach w Polsce i za granicą. Jako operator logistyczny, świadczący usługi na całym świecie, dajemy pracownikom możliwość zdobycia doświadczenia w globalnym łańcuchu dostaw

Czytaj więcej...

Salling Group SSC

Jesteśmy oddziałem największej duńskiej firmy z branży handlu detalicznego. Działamy jako centrum usług biznesowych, w którym obsługujemy procesy zachodzące w naszych europejskich spółkach.

Czytaj więcej...

Wilhelmsen Business Service Center Sp. z o.o

WBSC jest częścią grupy Wilhelmsen,  dostawcy usług i produktów morskich, transportu i rozwiązań logistycznych, w Szczecinie mieścimy się przy Pl.Rodła 9. Zatrudniamy 160 osób, głównie w SSC w działach finansowych i produktowych.

Czytaj więcej...

Bp Polska Services sp. z o.o.

BP - jeden z największych w świecie koncernów prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliwowych. Rozwijamy talenty naszych pracowników i doceniamy najlepszych! Szkolimy w kierunku trenera oraz  lidera zmiany. 20% pracowników centrali debiutowało na stacjach BP. 95% naszych kierowników zaczynało swoją karierę jako sprzedawca. Najlepsi kierownicy mają szansę zostać Partnerami BP, to znaczy prowadzić „własną” stację paliw w systemie franczyzowym.

Czytaj więcej...

Grupa TOM

Grupa TOM to ponad 250 pracowników zatrudnionych w ramach 5 spółek, które specjalizują się we wszelkich wariantach nowoczesnego recyklingu na wszystkich jego etapach oraz produkcji zbrojeń budowlanych.

Czytaj więcej...

INSTYTUT BADAŃ EDUKACYJNYCH

IBE odpowiada za wdrażanie w Polsce Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. ZSK opisuje, porządkuje i gromadzi potrzebne na rynku kwalifikacje w publicznym rejestrze: Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji. 

Czytaj więcej...

Idea HR Group Sp. z o.o. Sp. z o.o.

Idea HR Group to firma rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym. Kreujemy przyjazne procesy, doradzamy i wspieramy naszych kandydatów w kształtowaniu kariery zawodowej.

 

Czytaj więcej...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Z usług Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w całej Polsce korzysta 24,5 mln klientów. Poza podstawowymi zadaniami Zakład prowadzi również działalność edukacyjną w szkołach oraz na uczelniach, a także przyjmuje na praktyki i staże.

Czytaj więcej...

Netto Sp. z o.o.

Na polskim rynku handlowym istniejemy od 24 lat. Na siedzibę główną wybraliśmy Motaniec niedaleko Szczecina. To tu znajduje się serce i centrum dowodzenia naszej firmy. Rozwijamy się od lat i planujemy robić to dalej! 

Czytaj więcej...

CENTRUM SZKOLENIOWE MONIKA GIELAR

Specjalizujemy się przede wszystkim w realizacji kursów zawodowych z zakresu budownictwa, opieki nad osobami zależnymi, kosmetyki, kroju i szycia, administracji oraz kursów komputerowych.

Czytaj więcej...

Mary Kay

Serdecznie  zapraszamy do Nas na krótkie  konsultacje wizażowo-makijażowe, tak aby nasz wizerunek był piękny naturalny i elegancki.   
Podpowiemy Wam też jak być niezależną finansowo,  jak wzbogacać siebie i jak przygotować się do rozmowy biznesowej. 
 

Czytaj więcej...

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego

Kształcimy i przygotowujemy do służby publicznej urzędników służby cywilnej oraz kadry wyższych urzędników administracji Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Czytaj więcej...

Xopero Software S.A

Jesteśmy producentem rozwiązań do backupu danych - jednym z największych w Europie, a pochodzącym z Polski. Współpracujemy z takimi markami jak ESET, T-Mobile czy Orange. Zabezpieczamy dane w 28 krajach na całym świecie!

Czytaj więcej...

WDU Dienstleistung GmbH

Dienstleister im Bereich Facility Management.

Czytaj więcej...

John Brown Voest Schwedt GmbH

Die Firmengruppe vereint nahezu alle Fachgewerke des industriellen Anlagenbaus und ist durch ein Zusammenwirken aller Unternehmensbereiche ein kompetenter Partner für Planung und Montage schlüsselfertiger Komplettprojekte und auch für betriebsnahe Einzelprojekte.

Czytaj więcej...

iPractice Costa Brava

 

Agency specialized in the managing of practices for students in the area of the catalan costa brava at hotels and hospitality resorts.

 

Czytaj więcej...

Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o.

Firma Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o. w Polsce działa od 1997 roku. Koncentruje się głównie na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pojazdów szynowych. 

 

Czytaj więcej...

Główka pracuje – Cleveres Köpfchen

Bezpłatny program edukacyjny niemieckiego urzędu pracy. Pomagamy Polakom zdobyć dobry zawód w Niemczech. Podczas nauki otrzymujesz wynagrodzenie – ok. 800 €/m-c i zdobywasz doświadczenie. A po 3 latach jesteś cenionym specjalistą.  

 

Czytaj więcej...

AIESEC

AIESEC to największa na świecie, organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w ponad 120 krajach. Rozwijamy w młodych osobach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku.  

Czytaj więcej...

KDRC sp. z o.o.

Grupa Doradcza KDRC posiada gruntowną wiedzę i ponad 25 lat doświadczenia na rynku usług finansowo-księgowych. Naszym głównym celem jest wszechstronne wsparcie przedsiębiorców w dziedzinie księgowości, prawa i podatków.

 

Czytaj więcej...

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Praca u nas to: możliwości indywidualnego rozwoju, stabilność, dobre zarobki oraz szeroki pakiet socjalny.

www.linkedin.com/company/grupa-azoty-police/ 

www.facebook.com/zchpolice 

Czytaj więcej...

ME-LE Energietechnik GmbH

Unser Unternehmen, mele, wurde 1990 gegründet und ist Partner in Sachen Planung, Installation, Sanierung, Wartung und Management auf dem Gebiet der technischen Gebäudeausrüstung. Ein weiteres Standbein ist die Planung, Realisierung und der Betrieb von Biogasanlagen.

Czytaj więcej...

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

Policja – umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymania bezpieczeństwa i porządku publicznego.

 

Czytaj więcej...

PHS Planungsgesellschaft für Haus- und Stadterneuerung mbH

Wir sind ein Architekturbüro mit 15 Mitarbeitern in Greifswald und Stralsund. Unser Leistungsspektrum umfasst Wohnbauten, Schulen, Kindertagesstätten, Einrichtungen des betreuten Wohnens, Verwaltungs- und Gewerbebauten.

Czytaj więcej...

METRO Services PL

METRO Services PL to międzynarodowe centrum usług wspólnych działające w ramach grupy kapitałowej METRO - globalnego lidera handlu detalicznego, scalającego silne, niezależne i rozpoznawalne marki, tj. m.in. Real i Makro.  

 

Czytaj więcej...

PKO Bank Polski

Tworzymy największy bank w Polsce, a nasze produkty i usługi finansowe należą do najnowocześniejszych na świecie. Śmiało inwestujemy w rozwój i nowoczesne technologie. #ZajmijStanowisko i miej dzień dobry w pracy.  

 

Czytaj więcej...

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J.Bogutyn-Przybyszewska, K.Przybyszewska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996 r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa.

 

Czytaj więcej...

Camp Leaders Poland

Camp & Resort Leaders Poland od ponad 10 lat organizuje programy Work and Travel do USA, Kanady i na Karaiby. Co roku dzięki nam ponad tysiąc studentów spełnia swoje marzenia o podróżach i zdobywa doświadczenie w pracy.

 

Czytaj więcej...

Partydeco Sp. z o.o. Sp.k

PartyDeco to projektant i producent dekoracji. Firma powstała w 1995. Naszą misją jest kreowanie trendów w branży dekoracji okolicznościowych. Dzięki nim chcemy budować nastrój. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie jest wojewódzką samorządową jednostką organizacyjną samorządu Województwa Zachodniopomorskiego. Urząd realizuje zadania w zakresie polityki rynku pracy i rozwoju zasobów ludzkich ze środków krajowych i UE.

Czytaj więcej...

Bank Polska Kasa Opieki SA

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych.

Czytaj więcej...

Rozmowy rekrutacyjne - wybierz pracodawcę z którym chcesz się spotkać podczas Giełdy Pracy!!

 

Tradycją już jest, że podczas Giełdy Pracy możecie umówić się  na wstępne rozmowy rekrutacyjne. Nie trzeba udawać się do siedziby firmy – można spotkać się z pracodawcą na uczelni!  

Wystarczy wypełnić formularz >>>, a w nim wybrać pracodawcę, z którym chce się spotkać,
następnie przesłać swoje CV na e-maila:
abk-doradztwo@usz.edu.pl
w tytule wpisując "Giełda Pracy".

Na aplikacje czekamy do 5 listopada 2019!  

Twój dokument aplikacyjny zostanie przekazany do osób odpowiedzialnych za rekrutację w danej firmie, które zdecydują, z którymi kandydatami odbędą rozmowy w czasie Giełd Pracy w umówionych terminach.

Bez stresu i w miłej atmosferze!

Zapraszamy!

Giełda Pracy - listopad 2019 wydłużony termin zgłoszeń

Szanowni Państwo!

ZAPRASZAMY Państwa na kolejną edycję Giełdy Pracy.

 X edycja Giełdy Pracy odbędzie się w listopadzie:

  • 19 listopada 2019 r.na ul. Cukrowej 8
  • 20 listopada 2019 r.na ul. Mickiewicza 64

Czytaj więcej...