Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Giełda Pracy - kwiecień 2019 układ stoisk WNEiZ US

 

Czytaj więcej...

Giełda Pracy - kwiecień 2019 układ stoisk WZiEU US

 

 

Czytaj więcej...

Rozmowy rekrutacyjne - wybierz pracodawcę już dzisiaj! (2)

Tradycją już jest, że podczas Giełdy Pracy możecie umówić się  na wstępne rozmowy rekrutacyjne. Nie trzeba udawać się do siedziby firmy – można spotkać się z pracodawcą na uczelni!  

Wystarczy wypełnić formularz >>>, a w nim wybrać pracodawcę, z którym chce się spotkać, a na końcu załączyć swoje CV.

Na aplikacje czekamy do 26 marca 2019!  

Twój dokument aplikacyjny zostanie przekazany do osób odpowiedzialnych za rekrutację w danej firmie, które zdecydują, z którymi kandydatami odbędą rozmowy w czasie Giełd Pracy w umówionych terminach.

Bez stresu i w miłej atmosferze!

Zapraszamy!

Warsztaty z praktykami podczas Giełd Pracy - 8 i 9 kwietnia 2019! (2)

Czytaj więcej...

Mary Kay

Serdecznie zapraszamy do nas na krótkie konsultacje wizażowe i makijażowe. Powiemy Wam jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Przygotujemy do zdjęcia. Podpowiemy jak wyglądać, aby nasz wizerunek i makijaż był piękny, naturalny i elegancki.

Czytaj więcej...

Kancelaria Podatkowa Szczecin Sp. z o.o.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego działająca na rynku polskim.

Czytaj więcej...

Jeronimo Martins Polska

Największy pracodawca w Polsce zatrudnia ponad 65 000 tysięcy pracowników. 

Czytaj więcej...

HM Serwis Group Sp. z o. o.

HM Serwis Group jest Agencją zatrudnienia, działamy na rynku od 2003 roku. Posiadamy oferty pracy w kraju i za granicą dla pracowników wykwalifikowanych jak i dla osób stojących na początku swojej kariery zawodowej.

Czytaj więcej...

Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy dąży do poprawy sytuacji na lokalnym rynku pracy. Świadczy wysokiej jakości usługi informacyjne pośrednictwa pracy, doradcze, szkoleniowe i administracyjne.

Czytaj więcej...

Camp Leaders Poland

Camp Leaders od ponad 10 lat organizuje studenckie wyjazdy wakacyjne Work and Travel oraz stażowe do Stanów, Kanady oraz na Karaiby. Firma współpracuje z wieloma uczelniami w całej Polsce. 

Czytaj więcej...

LSJ HR Group

LSJ HR Group to firma rekrutacyjno-szkoleniowa z 17-letnim doświadczeniem, która poszukuje  pracowników dla regionalnych przedsiębiorców, a także do pracy za granicą w branży hotelowo-gastronomicznej, budowlanej i motoryzacyjnej. 

 

Czytaj więcej...

Chris Turystyka i Rekreacja

Jesteśmy organizatorem  obozów letnich i zimowych , zielonych i białych szkół,  wyjazdów integracyjnych dla dzieci i młodzieży.  Cel swój realizujemy poprzez tworzenie pionierskich na rynku polskim Campów. 

Czytaj więcej...

MOMOX Polska Sp. z o. o

Momox jest 6 co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej. Z ponad 1.400 pracownikami nadal stale rośniemy. Jesteśmy wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane produkty.

 

Czytaj więcej...

Intervista Sp. z o.o.

Intervista sp. z.o.o. to media i wydarzenia targowe. Już 20 lat jesteśmy operatorem portalu infoludek.pl - pioniera wśród portali regionalnych w Polsce.

Stworzyliśmy nowe ogólnopolskie marki: JobFest Poland oraz JobFest Magazyn.

 

Czytaj więcej...

AIESEC

AIESEC to największa na świecie, organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w ponad 120 krajach. Rozwijamy w młodych osobach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku.  

Czytaj więcej...

Komenda Województwa Policji w Szczecinie

Umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymania bezpieczeństwa i porządku publicznego.

 

 

Czytaj więcej...

Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy oraz możliwości ciągłego rozwoju.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

WUP w Szczecinie jest wojewódzką samorządową jednostką organizacyjną samorządu Województwa Zachodniopomorskiego. Urząd realizuje zadania w zakresie polityki rynku pracy i rozwoju zasobów ludzkich ze środków krajowych i UE. 

Czytaj więcej...

ING Bank Śląski

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

 

Czytaj więcej...

Grupa TOM

Grupa TOM to ponad 250 pracowników zatrudnionych w ramach 5 spółek, które specjalizują się we wszelkich wariantach nowoczesnego recyklingu oraz produkcji zbrojeń budowlanych.

 

Czytaj więcej...

FIEGE E-COM LOGISTICS Sp. z o.o.

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. Z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają znane, europejskie i światowe marki. FIEGE zatrudnia na całym świecie ponad 13 000 osób.

Czytaj więcej...

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Crédit Agricole obsługuje 52 miliony klientów na całym świecie. Od 120 lat Grupa pozostaje wierna swoim wartościom, takim jak koncentracja na kliencie, odpowiedzialność i wspieranie lokalnych społeczności. 

Czytaj więcej...

Radiometer Sp. z.o.o. / Radiometer Solutions Sp. z.o.o

Jesteśmy światowym liderem w produkcji i dystrybucji zaawansowanych technologicznie rozwiązań medycznych przeznaczonych do stosowania u pacjentów w nagłych przypadkach. 

 

Czytaj więcej...

Metro Services PL

METRO Services jest częścią międzynarodowej grupy METRO i świadczy specjalistyczne usługi finansowo-księgowe dla jej spółek, w tym m.in. Real i Makro Cash&Carry. Po ponad 7 latach działalności w Szczecinie, METRO Services stało się centrum ekspertyzy, wdrażającym jednolite standardy księgowe w całej organizacji. Realizujemy coraz ciekawsze projekty, a nasi pracownicy mają coraz większe możliwości rozwoju. Nigdzie tak szybko nie nauczysz się tak wiele! 

Czytaj więcej...

DGS

DGS jest częścią międzynarodowej organizacji William Demant, która zajmuje się wytwarzaniem aparatów słuchowych, implantów kostnych i urządzeń wspomagających medycynę słuchu.   

Czytaj więcej...

KFC

Restauracje KFC są częścią firmy Amrest - operatora takich marek jak Pizza Hut, Burger King, Starbucks w wielu krajach w Europie, jak również w Rosji czy Chinach. W KFC stawiamy na ludzi. 

 

Czytaj więcej...

Bank Pekao SA

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych.

Czytaj więcej...

Decathlon SP. Z O.O

Sport jest w naszym DNA. Chcemy stać się firmą skoncentrowaną na użytkownikach - sportowcach. Dzielić się z nimi wspólną pasją, odpowiadać na lokalne potrzeby i rozwijać sport dla jak największej ilości użytkowników. 

Czytaj więcej...

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy Merlin jest jednym z liderów na rynku dystrybucji materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia domów i ogrodów.

 

Czytaj więcej...

Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy - Młodzieżowe Biuro Pracy w Szczecini

Młodzieżowe Biura Pracy prowadzą pośrednictwo krajowe i zagraniczne. W ramach pośrednictwa krajowego jednostki te pozyskują, gromadzą oraz udostępniają oferty pracy stałej, sezonowej i krótkoterminowej.

 

Czytaj więcej...

Amazon

Amazon to amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w szeroko rozumianej sprzedaży online, a także producent innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Firma wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, a nie na konkurencji, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe. 

Czytaj więcej...

Zarzecki i Wspólnicy Sp. z o.o.

Zarzecki i Wspólnicy jest firmą świadczącą usługi w wysoko specjalistycznym segmencie management consulting, valuation&corporate finance. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie, zdobyte w toku realizacji ponad 500 projektów.

Czytaj więcej...

KK Wind Solutions Polska

KK Wind Solutions jest silnym partnerem w tworzeniu systemów elektrycznych dla turbin wiatrowych. Zakres naszej działalności obejmuje dostarczanie kompleksowych systemów kontrolnych jak i systemów oraz podsystemów zarządzania. 

Czytaj więcej...

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A.

Praca u nas to: możliwości indywidualnego rozwoju, stabilność, dobre zarobki oraz szeroki pakiet socjalny.

 https://www.linkedin.com/company/grupa-azoty-police/ 

https://www.facebook.com/zchpolice/ 

Czytaj więcej...

Wilhelmsen Business Service Center Sp. z o.o.

WBSC wspiera administracyjnie spółki Wilhelmsen w tworzeniu finalnych rozliczeń statkowych. W Order Processing Centre przetwarzane są zapytania  i zamówienia  klientów. Pozostałe działy to Windykacja i Należności  oraz Dział Finansów.

Czytaj więcej...

Noratel Sp. z o.o.

Noratel jest producentem wysokiej jakości transformatorów. W Polsce jesteśmy największym zakładem produkcyjnym. Od 50 lat dostarczamy produkty do wielu firm w przemyśle energetycznym. Nasze wyroby wykorzystywane są m.in. na statkach.

Czytaj więcej...

PKO Bank Polski

Jako technologiczny lider nadajemy ton zmianom w sektorze. Od 100 lat codziennie dostarczamy naszym klientom rozwiązania finansowe, koncentrując się na ich potrzebach.

 

Czytaj więcej...

Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o.

Firma Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o. w Polsce działa od 1997 roku. Koncentruje się głównie na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów.

Czytaj więcej...

KDRC sp. z o.o.

Grupa Doradcza KDRC posiada gruntowną wiedzę i ponad 25 lat doświadczenia na rynku usług finansowo-księgowych. Naszym głównym celem jest wszechstronne wsparcie przedsiębiorców w dziedzinie księgowości, prawa i podatków. 

Czytaj więcej...

home.pl SA

Jesteśmy liderem wśród dostawców usług internetowych w Polsce. Od ponad 20 lat niezawodnie wspieramy każdego, kto chce zaistnieć w sieci. Rozwijamy się i dbamy o to, aby zapewniać najlepszą jakość naszych usług.

Czytaj więcej...

Agencja Reklamowa BONO s.c.

Na rynku od ponad 25 lat. Na początku zajmowaliśmy się reklamą, trochę później do naszej oferty dołączyły eventy, dzisiaj w portfolio znajdują się marki które kompleksowo zrealizują każde wydarzenie i projekt.  

Czytaj więcej...

Partydeco Sp. z o.o. Sp.k

PartyDeco to projektant i producent dekoracji. Naszą misją jest kreowanie trendów w branży dekoracji okolicznościowych.  Dzięki nim chcemy budować nastrój:) Dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Robimy furorę w Europie!

Czytaj więcej...

Netto Sp. z o.o

Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, stawiamy na partnerstwo, wzajemną życzliwość i otwartą komunikację. Nasi pracownicy tworzą zgrane zespoły, w których humor, uśmiech, pasja i zaangażowanie są codziennością

Czytaj więcej...

Macrobond Financial Polska Sp z o.o.

Macrobond to aplikacja dostarczająca danych ekonomicznych i finansowych. Poszukujemy ludzi lubiących pracę z danymi, którzy nie boją się wyzwań i cenią sobie work life balance - bo taki jest Macrobond jako miejsce pracy.    

 

Czytaj więcej...

iPractice Costa Brava

Nasza firma powstała w 2015 r. i o tej pory sprowadzamy rocznie do Hiszpanii około 100 uczniów w celu odbycia praktyk w hotelach, znajdujących się na terenie Costa Brava. Głównym naszym zadaniem jest pośrednictwo pomiędzy hotelami a uniwersytetami/szkołami wyższymi, pomoc w procesie selekcji, przygotowania dokumentacji oraz organizacja i nadzorowanie praktyk już na miejscu.  

Czytaj więcej...

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J.Bogutyn-Przybyszewska, K.Przybyszewska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa.

 

Czytaj więcej...

Concentrix

Concentrix to lider w branży BPO. Posiada ponad 275 oddziałów na całym świecie oraz 225 000 pracowników mówiących w 70 językach. Pionier na lokalnym rynku, na co dzień świadczący wsparcie dla użytkowników sprzętu elektronicznego. 

Czytaj więcej...

„Główka pracuje – Cleveres Köpfchen”

 

        Nauka w Niemczech.

 

Czytaj więcej...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie

ZUS w Szczecinie poza podstawowymi zadaniami prowadzi także działalność edukacyjną wśród uczniów szkół oraz studentów.Przyjmuje ich na praktyki i staże. Popularyzuje wiedzę w ramach wydawnictw fachowych, w internecie i mediach.

Czytaj więcej...

Salling Group

Salling Group SSC to wielofunkcyjna jednostka zarządzająca finansami i wszelkimi procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie.

Czytaj więcej...

SZANOWNI PRACODAWCY!

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego organizuje
IX – wiosenną - edycję GIEŁDY PRACY

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu

 

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 10 marca 2019 r.

  • 8 kwietnia 2019 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64,
  • 9 kwietnia 2019 r. na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Cukrowej 8.

Opłata administracyjna to symboliczne 100 zł netto za jeden dzień. 

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone.

Oferta GIEŁDY PRACY kierowana jest przede wszystkim do STUDENTÓW