Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Copywriter (Content manager)

Biegle władasz mową ojczystą i słowem pisanym? Potrafisz odróżnić dobre SEO od dobrego sushi? Interesujesz się marketingiem? Świetnie się składa - szukamy właśnie Ciebie. Do naszego biura w Szczecinie poszukujemy speca od dobrego słowa.

Czytaj więcej...

Prawnik - dział nieruchomości

Noerr jest kancelarią prawną, zatrudniającą ponad 500 adwokatów, radców prawnych i audytorów. Świadczymy usługi doradcze dla przedsiębiorstw we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego. Kancelaria prowadzi łącznie 16 biur: sześć w Niemczech, sześć w Europie Środkowej i Wschodniej, oraz biuro w Brukseli, Londynie, Alicante i Nowym Jorku.

Czytaj więcej...

PLANISTA PRODUKCJI

PKC GROUP jest zaufanym i uznanym partnerem w światowej branży transportowej oraz dostawcą dla wiodących globalnych marek pojazdów użytkowych i taboru kolejowego. Firma należy do grupy Samvardhana Motherson, jednego z 26 największych dostawców dla branży motoryzacyjnej na świecie. Dzięki naszej światowej sieci usług i produkcji jesteśmy tam, gdzie nasi kluczowi klienci nas potrzebują. Zakłady Produkcyjne Grupy PKC znajdują się w Brazylii, Chinach, Estonii, Finlandii, Niemczech, na Litwie, w Meksyku, Polsce, Rosji, Serbii i USA.

Czytaj więcej...

Doradca klienta indywidualnego

#ZajmijStanowisko DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO Oddział w Szczecinie

Czytaj więcej...

Oferta Praktyki dla studentów Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji zaprasza studentów różnych kierunków, a zwłaszcza tych związanych ze stosunkami międzynarodowymi, kulturą, dziedzictwem kulturowym (np. antropologia, etnologia, kulturoznawstwo etc.), ale także sportem czy rekreacją do współpracy w zakresie tworzenia artykułów na temat sportów tradycyjnych świata.

Czytaj więcej...