Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Naszym podstawowym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników, leasing pracowniczego oraz wszelkich działań związanych z optymalizacją zatrudnienia. Zapewniamy także osobom poszukującym pracy bezpłatne, profesjonalne doradztwo zawodowe oraz opiekę i wsparcie doświadczonych specjalistów zarówno przed, jak i po zatrudnieniu. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji pracowników różnego szczebla z branż: transportowych, produkcyjnych, budowlanych, inżynieryjnych, technologicznych, IT, gastronomicznych i innych.

 

Potrafimy znaleźć pracę dla każdego – od wykwalifikowanych specjalistów, kierowników, menadżerów po pracowników budowlanych, fizycznych, produkcyjnych.
Działamy w Polsce, jak i za granicą. Posiadamy oddziały w Gdańsku, Poznaniu i Katowicach. Współpracujemy również z Klientami z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Naszą pasją jest ulepszanie firm dzięki dostarczaniu najlepszych pracowników. Poza tym interesujemy się też doradztwem dla kandydatów i przedsiębiorców. W wolnych chwilach obserwujemy rynek pracy i pijemy dobrą kawę.

 

Nazwa pracodawcy Headhunters Sp.zo.o.
Adres ul. Kmieca 27,  Szczecin
Telefon 91 434 88 88
Adres e-mail kadry@agencja-headhunters.eu
Strona www www.hdhunters.com
Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę administracja/ sprzedaż/ księgowość/ logistyka/ rekrutacja