Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

W Szczecinie, od 2009 roku, prężnie działa Coloplast Business Centre, wspierając oddziały firmy na całym świecie. Spektrum działań naszego centrum biznesowego jest bardzo szerokie. Świadczymy wsparcie z zakresu finansów, księgowości, IT, HR, administracji zamówień, patentów, marketingu i szukamy synergii pomiędzy tymi funkcjami dla tworzenia udoskonaleń i nowych możliwości. By czynić życie łatwiejszym.

 W Coloplast Business Centre stawiamy na rozwój i innowacje. Podchodzimy do pracowników z takim samym szacunkiem i pasją z jaką dbamy o naszych klientów. Zatrudniamy dla kariery, nie dla pracy. Zachęcamy naszych pracowników do kreowania siebie, szukania nowych ścieżek, o których wcześniej nawet by nie śnili i sprawiamy, żeby stało się to realne. A wszystko to w bardzo rodzinnej i przyjaznej atmosferze, gdzie nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Nazwa pracodawcy Coloplast Business Centre
Adres al. Piastów 30, Szczecin
Telefon 91 8817500
Adres e-mail cpbc@coloplast.com 
Strona www www.cpbc.pl 
Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę Finanse/ Księgowość/ Działy Administracyjne/ Marketing/ IT/ Działy Prawne/ Działy Wsparcia Sprzedaży