Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

 

Firma Radiometer to wiodący dostawca zaawansowanych technologicznie rozwiązań przeznaczonych do stosowania w nagłych przypadkach, które upraszczają i umożliwiają zautomatyzowanie wszystkich etapów badań wykonywanych w tego typu warunkach. Zatrudniając ponad 2700 osób na całym świecie i posiadając bezpośrednie przedstawicielstwa w 30 krajach, pomagamy pracownikom służby zdrowia w szybkim uzyskiwaniu precyzyjnych informacji na temat krytycznych parametrów oznaczanych w nagłych przypadkach, w tym natlenienia oraz stężeń mleczanów i troponiny.

Jest to podstawa przy natychmiastowym podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących terapii pacjentów w stanie krytycznym w takich warunkach klinicznych jak medycyna ratunkowa, intensywna terapia, anestezjologia, kardiochirurgia, intensywna opieka neonatologiczna.

Firma Radiometer opracowuje, produkuje i wprowadza na rynek rozwiązania przeznaczone do pobierania krwi, gazometrii, monitorowania przezskórnego, badań immunologicznych i powiązanych z nimi informatycznych systemów zarządzania.

Nazwa pracodawcy

Radiometer Sp.z.o.o.
Adres

ul. Podmiejska 3, 73-110 Stargard

Telefon 91 577 86 95
Adres e-mail rekrutacja@radiometerstargard.pl
Strona www www.radiometer.pl
Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę Kontroler Jakości, DBS Leader, Praktykant/Stażysta w dziale Personalnym