Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

W Decathlon czynimy sport dostępnym dla wielu i robimy wszystko, co możemy, aby uszczęśliwić użytkowników naszych sportowych produktów.

 

 

ZGRANA DRUŻYNA
to sekret sukcesów reprezentacji Polski w piłce nożnej, ręcznej, czy siatkówce! Zespół osób, które pasjonują się tym samym. Dokładnie tak, jak na pokładzie Decathlon - pracujemy razem i dzięki temu odnosimy sukcesy. A jeśli są sukcesy, to i nie zapominamy o wspólnym świętowaniu.

SKOK NA GŁĘBOKĄ WODĘ?
u nas zawsze będziesz bezpieczny, otrzymasz wsparcie kogoś bardziej doświadczonego. Od samego początku możesz mieć duży wpływ na rozwój dyscypliny sportowej, którą się pasjonujesz, a jeśli popełnisz błędy? Trudno! Na nich nauczysz się najlepiej. Pamiętaj pomyłki są przywilejem ludzi aktywnych.

WYTYCZANIE WŁASNEGO SZLAKU
to coś co nas wyróżnia. Wierzymy w Ciebie i Twój potencjał, dlatego to Ty obierasz swój własny kierunek i decydujesz o sobie. Czym chcesz się zajmować, jak będzie wyglądał Twój grafik? Powiedz nam!

EMOCJE
są nie tylko podczas meczu ze znajomymi, ale i każdego dnia w pracy. To tu masz ciągły kontakt ze sportem, pasją i z ciekawymi ludźmi, którzy podzielają Twoje zainteresowania. Robisz to, co lubisz i jeszcze Ci za to płacą - to dopiero emocjonujące!

KAŻDY DZIEŃ TO PRZYGODA
a wszystko dzięki licznym projektom, w które możesz się zaangażować - wybierz te, które najbardziej Cię interesują albo spróbuj czegoś nowego i wspinaj się z nami na wyżyny swoich możliwości! Czy wiesz, że u nas ogromna liczba awansów jest z wewnątrz? Dziś możesz być sprzedawcą, a jutro liderem wybranej przez Ciebie dyscypliny sportowej.

GRA DO JEDNEJ BRAMKI
to obok odpowiedzialności nasze główne zasady. Wiemy, że nasz sukces uzależniony jest od wspólnego zaangażowania i realizowania swoich postanowień, dlatego wszyscy dzielimy się zyskami. Nasi pracownicy to akcjonariusze firmy! Dołącz do nas – z Tobą też się podzielimy!

 

 

Nazwa pracodawcy DECATHLON SP. Z O.O.
Adres UL. Geodezyjna 76, Warszawa
Telefon 662 425 050
Adres e-mail joanna.brzoska@decathlon.com 
Strona www www.decathlon.com
Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę  sprzedaż