Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Fundacja Rozwoju Branży Internetowej "Netcamp" już od 10 lat inspiruje ludzi IT. Wierzymy że Dolina Krzemowa to stan umysłu, dlatego budujemy ją w głowach ludzi promując dzielenie się wiedzą, współpracę i networking. Zbudowaliśmy największą społeczność tech/startup w zachodniej Polsce organizując Netcamp - inspirujące spotkania IT w Szczecinie, gdzie edukujemy i integrujemy przedsiębiorców, specjalistów IT i studentów zainteresowanych nowymi technologiami.

 

Realizujemy wizję "100 programistów dla Szczecina", których chcemy co roku wyszkolić! Wkrótce ruszamy z bezpłatnymi kursami z programowania, testowania i pracy w metodyce SCRUM wraz z certyfikacją :) Dzięki wsparciu UE ponad 160 osób będzie miało szansę rozpocząć swoją przygodę z programowaniem i testowaniem oraz zdobyć kompetencje zawodowe potwierdzone certyfikatem, co ułatwi im wejście do branży IT. Zgłoszenia na http://programowanie.szczecin.pl

Pomagamy znaleźć pracę w branży IT tworząc największą w regionie grupę Praca IT w Szczecinie z podanymi wynagrodzeniami: https://www.facebook.com/groups/Szczecin.IT .

Wspieramy startupy organizując Startup Weekend Szczecin http://www.startupweekend.pl oraz oferując im mentoring. Promujemy nowe idee podczas wydarzeń TEDxSzczecin. Uczymy tez dzieci programowania i druku 3d na warsztatach Cyfrowi Wynalazcy.

 

Nazwa pracodawcy Fundacja Rozwoju Branży Internetowej "Netcamp"
Adres

ul. Niemierzyńska 17a, Szczecin

Telefon 508 949 019
Adres e-mail maciek@netcamp.pl 
Strona www http://www.netcamp.pl/wolontariat-szczecin 
Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę Szukamy ambitnych i kreatywnych studentów na staże/praktyki. Jeżeli nowe technologie i startupy są również Twoją pasją to możesz rozwijać się razem z nami w obszarze marketingu (social media, PR, content marketing) oraz organizacji wydarzeń/szkoleń.