Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Zankyou Weddings to portal ślubny obecny na międzynarodowych rynkach. Oferuje Parom Młodym organizację swojego ślubu za pomocą aplikacji, poprzez tworzenie strony ślubnej, listy prezentów ślubnych bądź dobór dostawców ślubnych z Katalogu Firm, który znajduje się na stronie.

Location: Madrid, Spain
Remuneration: 550€ gross per month
Duration: 6 months
Work hours: 40h weekly: M-T: 9h-18h30 (with 1h to eat) and F: 8h-14h
Start date: September

Zadania

  • kontynuacja rozwoju - rozszerzanie Katalogu Firm na rynku polskim, zdobywanie nowych dostawców, aktywny research, nawiązywanie kontaktów, tworzenie relacji z klientami zadania redakcyjne : pisanie krótkich treści na profilach dostawców, dobór odpowiednich zdjęć, wspieranie magazynu poprzez pomoc przy artykułach redakcyjnych, zdobywanie materiałów do artykułów SEO y SEM obsługa klienta: pomoc parom przy pytaniach dotyczących listy ślubnej i strony ślubnej, przez telefon, chat oraz email.

Wymagania

  • chęć uczestnictwa w projekcie sektora ślubnego polski: język ojczysty absolwent lub student ostatniego roku kierunku reklamy i public relations, dziennikarstwa i / lub marketingu. umiejętności komunikacyjne obiekt do komunikacji telefonicznej umiejętność pracy w Microsoft Office.

Swoje CV wyślij na adres: camille.vilain@zankyou.com